Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alakult a kapcsolatotok...

Hogy alakult a kapcsolatotok a parotokal szules utan? Sex? Stb.

Figyelt kérdés
nalunk meghalt a dolog ugy erzem.14hos a kisfiam,nem regen hagytam abba a szoptatast es van rajtam egy kis felesleg..a sex szinte egyaltalan nincs koztunk,max 3havonta 1x.azt mondta a gyereke anyjat latja bennem elsosorban es allandoan nyagat h tornazzak,ok fogok de az mit fog valoztatni?csak karcsun vagyok kivanatos,nem vagyok nagyon elhizva csak egy kis pocim maradt,ja ez mellett heti 3x melozom,gyerek,haztartas..miert ilyen velem? szinte alig beszelunk,allandoan kioktat,o mindent jobban tud en mar nem hogy nonek de embernek sem erzem magam.mit javasoltok? 10eve lesz h egyutt leszunk..33eves vagyok lejem igy le az eletem?nagyon elkeseredtem,lehet van valakije?talatam nala egy olelgetos fotot,egy novel de kimagyarazta h ahol dolgozik az egyik vendeg volt(felszolgalo ) es egyszer illatosan jott haza,majd mondta h a kollegaja kocsija szagositojatol lett olyan,mert eros a szaga,de a ruhaja miert nem lett illatos csak anyaka? a baj csak az h enneka kollegajanak aa bnojevel joba vagyok es ok kocsit csereltek es en is bele ultem abba az ominozus autoba es nincs benne egyaltalan eros szagosito.MEGCSAL???????? vagy mire gondoljak ?kerlk adjatok 5letet mit tegyek? beszelni nem tudunk mindig vitaba torkollik..
2009. dec. 30. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Én nem akarlak elkeseríteni, de szerintem jók a megérzéseid sajnos :(.Ha abból indulunk ki, hogy hazudik milyen érvek szólnak emellett és ez ellen, készíts egy listát...

Ha már ember számba sem vesz ott már komoly gondok vannak, ha meg azért nyaggat, hogy fogyjál le..hát azt hiszem ez nyilvánvaló..valami elmúlt benne.

2009. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

sajnos szerintem is jók a megérzéseid :(

viszont egyet ne felejts el ,valaminek a vége egy új kezdet !

2009. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele beszélni és mondja meg az igazat, mert hosszú távon ezt nem lehet csinálni, ez senkinek sem jó!

És mond meg neki hogy nem csak anya vagy, hanem nő is.

Húúúú de össze tudnék vele veszni.

Szurkolok neked.:-)Álj ki magadért, te is vagy Valaki!!!!!

2009. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon elszomorít amit írtál....de ne feledd, hogy Te egy nagyon értékes ember vagy...életet adtál valakinek és ez nem semmi..ezen kilók, centik, striák és narancsbőr sem változtat. Légy büszke önmagadra és ne hagyd, h az önbecsülésed elvegyék. Amit én tanácsolni tudok, ne gyanusítgasd, ne veszekedj vele, öltözz otthon is csinosan, próbáld meg színházba, mozikba elvinni, légy vidám, jókedvű, ne lásson rajtad semmit...valószínű, h ő egy csini, okos, szexi nőcibe szerett bele és nem tud a gyerekes anyukával mit kezdeni..lecsúzsott a dobogóról, most már más foglalja el az első helyet a szívedben, és ez biza nagyon megviseli a pasikat...szval érezze, h nem tör miatt a frász. Ha marad Ok, de ha nem hát nem. HA látja, h Te gyerekkel és anyukaként is ua a jókedéjű, csinos nőci vagy akinek a gyerkőcön kívül is van világ, ujra megnyilhat...ez csak ötlet és nem egyszerű dolog...de egy próbát megér..talán egy idő után ha megint közelebb kerültök még beszélni is lehetne erről. De a féltékenykedéssel tuti elüldözöd. És én nem hiszem, h a megváltozott alakod zavarná...ez csak kifogás..már nem vagyunk tinik, engem naponta megkíván a férjem, pedig 120 kg vagyok...nagyon drukkolok...hódítsd vissza és légy Te az okosabb..hiszen nő vagy
2009. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk szerencsére nincs gond

ő elmondása szerint ugyan olyan szexi vagyok mint anno, 59 kg, csík nélkül feszes fenék és mell, imád. 1 éves kislány és kis fiú anyukája.

2009. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A 18:14-esre hallgas és próbáld meg ügyesen visszahódítani.
2009. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk egyszerű volt az eset, 4 hós terhesen elhagyott egy másik nőért 17 év után, szóval az ő szexuális élete már akkor jobb volt, mint az enyém.
2009. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sajnos szerintem is jok a megérzéseid.egy komoly beszélgetés nagyon kéne.ne nézzen már hülyének,hogy ölelget egy csaj,és kimagyarázza.viszont,sajnos sokat tehetünk mi is hogy ez ne forduljon elő.sajnos tényleg át lehet esni a ló toló oldalára.én pl sosem szólítom a párom apának,és ő sem anyának,csak ha a gyerek tanítása a lényeg.de egymást sose így szólítjuk,mert ő a férjem én meg a felesége vagyok.tudatosan figyelek arra,ha baba nincs a közelbe akkor csakis rá figyeljek,kényeztessem,simogassam.mert eddig ezt csak ő kapta meg,ők pasik,és nekik nem érkezik az apaság hormonokkal mint nekünk,nekik ezt tanulni kell,és ha csak azt látják,hogy anya amióta megszületett a gyerek nincs,persze hogy más merre mennek keresve amit nem kapnak meg.sajnos ez így van,szemétség de így van.amikor a gyerekkel vagyunk igyekszem bevonni minden dologba, a hancurba,a sok ölelésbe is.11 hónapos a babám,de minket összehozott a baba.de dolgoztam is rajta,mert ismerem a másik nem lelkét,imádom a párom,és tudom sokat lehet tenni ellene de mellette is.beszélgess vele el erről,hátha neki is hasonló érzései vannak.és ne ítéld el őt ezért,próbáld megérteni.így lehet hogy meg lehet menteni a kapcsolatot.
2009. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem az első férjemmel körülbelül igy ,ahogy Neked alalkulnak a dolgaid. Elváltam, 2,5 éves gyerekkel költöztem a szüleimhez.

A második férjemmel jó a kapcsolatom mindne téren, 15 hónapos a kilányunk.

Én a Te helyedben leülnék vele beszélgetni, komolyan, nem veszekedve, és ugy állítanám be a helyzetet, h mindent tudok, és legyen szives őszintén elmesélni mindent, és hogy ő hogyan képzeli a jövőt ezután. Mert ennek értelme nincs. Persze ha ég mindig szereted, és szeretnél vele boldogan élni, akkor ugy cselekedj, ahogy az egyik válaszolo irta -csinosan stb.

Sok szerencsét hozzá!!!!

2009. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia

Nagyon egyutt erzek veled hidd el, es tenyleg sajnalom, hogy igy vagytok a ferjeddel :(

Nekem nincsenek (meg) ilyen problemaim, de azert van nehany dolog ami miatt esetleg idaig juthattatok?

Nem lehet, hogy mar teljesen beleorultel a gyerekbe es masrol sem tudsz beszelni csak ilyen baba temakrol? Vagy esetleg nem hallgatod meg amiket o mond a sajat torteneseivel kapcsolatban,pl hogy mi tortent a munkahelyen aznap?

Sok anyuka-kismama ott rontja el, hogy a terhesseg alatt ill. az elso honapokban teljesen alarendeli magat a ferjenek (vagy nem nagyon tudom mashogy fogalmazni) pl sokszor olvasom itt, hogy a terhesseguk alatt a parjuk borotvalja oket...ez egy ido utan minden "misztikumot" minden relytejesseget megol....vagy amikor az apa bennt van a szulesnel, nem mindenkinek "jo" elmenykent marad meg es utana nem kepesek az asszonyukhoz erni ugy mint egy nohoz.Meg sokan total elhanyagoljak magukat, pl tesom ilyen mackonadragos,hetekig nem fesulkodos anyuka volt es csodalkozott, hogy a ferje alig van otthon.Meg sokan nem engedik a ferfit a gyerekhez igy az csak feleslegesnek erzi magat, meg benanak...

Ha csak anyakent tud rad nezni a parod annak biztosan nem az a picike felesleg a pocidon az oka.

Ne gondolj egybol a legrosszabbra, mert azzal nem lesz jobb senkinek!

Kezdj el tornazni, mar holnap reggel!

Amig o vigyaz a picire menje el fodraszhoz vagy csak a baratnodhoz, mozdulj ki egy kicsit, egyszoval tedd magad erdekesse.

Ha megkerdezted tole, hogy mi a baja es azt mondta hogy tornazzal, akkor ne ot szidjad, hiszen csak valaszolt a kerdesedre.Sajnos attol, hogy gyereketek van meg no is vagy es feleseg is!Neha ezt elfelejtjuk! :D

Elhiszem, hogy nehez de legtobbszor a csajok az okosabbak, tehat esetleg meg ha nem is neked a konnyebb most lehet hogy neked kell lepeseket tenned!

Toltsd le a Rubint R. DVDket vagy csak jarjal el tornazni legalabb kimozdulsz!

Olvasd el a hireket minden nap, hogy legyen valami ralatasod a vilagra!

Aztan persze ujra meghoduthatod a ferjed valami jo vacsival amig a gyerek a nagyinal, es az egesz este a tietek!

O a parod gondolom nem veletlenul vallaltatok a gyereket kozosen!?

Sok sikert es boldog uj evet!

2009. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!