Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt kismama, akinek 10-12...

Van itt kismama, akinek 10-12 hónapos a babája? Mennyit segít a férjetek? Milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 13hónapos. Általában segítőkész,de ha mondok neki valamit megcsinálja. Szeret főzni,és kitakarít. A gyerekkel is foglalkozik,de néha mondani kell neki mit csináljon. Pl rakja tisztába,adjon neki enni,vigye levegőre stb. A kapcsolatunk nagyon változó,hol fent hol lent,de alapjáraton jól megvagyunk. Beismerem,de inkább én vagyok az aki a feszültséget szítja.
2011. ápr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy minta férj. Mindenben segít, ő akarja tisztába rakni, etetni, fürdetni, játszik vele, imádja, ahogy engem is. És én is őt. Ráadásul nagyon művelt, sikeres és gazdag. 40 éves de már százmillió van a bankszámláján. Lehet ennél többet kívánni egy nőnek?
2011. ápr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

11 hónapos a babánk, egy rossz szavam nem lehet a Férjemre :)

Segít mindenben, kérni sem kell sokszor, látja, hogy miben szorulok segítségre. Rengeteget foglalkozik a lányunkkal, tisztába is teszi (bár ilyenkor azért "bepróbálkozik", amikor kaki van, azt nehezen bírja, de amúgy mindent megcsinál).

Szégyellem bevallani, de az első néhány hónapban nem szívesen hagytam rá a babánk, mert azt hittem, nem tudja olyan "jól" csinálni a dolgokat, mint én(plusz szopizott a kicsi), ma már simán vele hagyom, sokkal jobb a kedve mindkettőjüknek a játéktól :)

A kapcsolatunk szerintem nagyon jó, vannak persze néha nehezek is, de azokat megbeszéljük, túljutunk rajta. Most a másodikat várjuk :)

(Ja, főzni nem szokott, de asszisztál: krumplit pucol stb.)

2011. ápr. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan már 1 éves múlt a babám, de még mindig nagyon sokat segít a párom.

Hogy ha itthon van, szó nélkül etet-fürdet-pelenkáz-játszik vele stb. Tényleg sokat segít. Éjjel szerencsére nem sokszor kellett kelni hozzá, csak amíg picike volt, de akkor is hétvégén (amikor másnap már nem ment dolgozni) mindig ő ugrott elsőként.

A kapcsolatunk is jó, ugyan nem túl gyakran de kimozdulunk kettesben is, ilyenkor a szüleim vigyáznak a babóra.

2011. ápr. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
semmiben sem segít, nem is szülök még egy gyereket neki az biztos. Annyira akart gyereket, csak nem tudom, hogy minek. Én meg ezzel az eggyel is alig bírok, nincs még idegzetem és erőm egy másik csemetéhez.
2011. ápr. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

47%-os kicsit nevetséges.......és láthatóan olvasni sem tud. Egyszerű teremtés lehet. Nem az volt a kérdés, hogy mennyi van a férjed számláján! Szerintem írd ki a homlokodra, ha ilyen hatalmas közlési vágyad van:)


Kérdésre válaszolva. Nagyon sokat segít, szinte mindenben. De főzni pl. nem tud. Néha kicsit irányítani kell, hogy mit csináljon, nem olyan ösztönös mint egy nő.

2011. ápr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Óvónő vagyok két diplomával, és sajnálom hogy kizárólag a pénz jutott el egyedül az agyadig. Minden mást is leírtam vele kapcsolatban. Hiába, a szokásos irigység.
2011. ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

11 hónapos a fiunk!

Pelenkázni nem pelenkáz

etetni nem etet

főzni nem tud nem is akar megtanulni

takarítani nem segít

játszik a gyerekkel

néha elviszi sétálni ha már megkérem rá,hogy addig kipórszívóznék,felmosnék nyugodtan úgy,hogy nem nyüzsög körülöttem a gyerek

megfürdeti de már törölközni,pizsibe öltözteni,etetni,altatni nekem kell.

Hát nem mondom azt,hogy azért ennél több segítségre vágynék!

2011. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem akarok veszekedni, ne haragudj. Kár volt leírni a véleményemet. Sajnálom. Csak az jutott eszembe, hogy sokszor olvasom ezen az oldalon, hogy mekkora gond az anyukáknak, családoknak a pénzhiány (babákat vetetnek el pl.....)és gondolhatod milyen jól esik nekek ezt olvasni, pláne, hogy semmi köze a kérdéshez.

Amúgy ha valaki, hát én nem vagyok írigy. Anyagi értelemben sem. Viszont dicsekedni sem szeretek. Nagyon is jól élünk. De én nem szeretném kiteregetni a részleteket. Örülj, hogy boldog, egészséges a családod és légy kicsit szerényebb! Értékeld, mert minden múlandó!

Sok boldogságot!:)

2011. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én sem akarok veszekedni, és tényleg nem a rossz szándék vezérelt, csak leírtam hirtelen amit gondoltam. Azt az utolsó mondatomat utólag már nem írnám le újra. Senkit nem volt szándékomban lenézni. Aki úgy érezte, attól elnézést kérek. Neked is sok boldogságot, meg persze mindenkinek a családjával egyetemben.
2011. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!