Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy jól kötötte...

Honnan tudom, hogy jól kötöttem be a babát?

Figyelt kérdés

Ahogy a gyerekülést be kell kötni, az csak egy egyszerű kis rajz. Hátul behúzod az övet, és kész. Nekem ez nagyon instabilnak tűnik. Ráadásul adtak hozzá valami piros csipeszt, ami nincs feltűntetve, hogyan kell és hova csipeszelni. Valaki azt mondta, hogy az övre, de apám is alig bírta összenyomni, a harmadik ilyennél el is tört. Ki tudná megnézni, hogy jól van e betéve?

(régen kint laktam németo-ban, ott a rendőrökkel lehetett leellenőriztetni)


2009. dec. 30. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg olyas valakit, akinek van gyereke, hátha ő tud segíteni.
2009. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi ahol vettük a gyerekülést megkértük az eladót, hogy kösse be. Nagyon profi volt a csajszi, tuti nem először csinálta. Bababoltokban biztos értenek hozzá, ahol az adott márkát árulják biztos tudnak segíteni. Egyébként ha picit lazábbnak tűnik az nem vészes (nyilván itt nem inogásra gondolok), mert ha esetleg ütközés lenne az öv úgyis automatikusa megfeszül, nem fog elmozdulni az ülés.
2009. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? Hol vettétek? Ott kellene megkérdezni. Így én nem tudok segíteni, mert nekünk nem ilyen van.
2010. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!