Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák! Vélemény?

Tapasztalt anyukák! Vélemény?

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék kérni,nem tudom mit csinálunk rosszul :(.6 hetes babám nappal nagyon jókat alszik.Délelőtt is pár órát,délután is (nem kell altatnom,magától bealszik).Aztán 5-6 körül felkel,nézelődik és este 7-8 körül fürdik,majd eszik (tápszeres) és 9 körül lerakom aludni.Na onnantól kezdve kb 1-1,5 órán át ordít,pedig látom rajta,hogy nagyon fáradt.Napközben szinte egy hangja sincsen!A nappaliban alszik nappal és csak az esti alvásnál viszem a szobájába (azt gondoltam így megtanulja,hogy éjjel a saját szobájában kell aludnia).10 körül végkimerülésébe belealszik és csak 4 körül kel fel enni,de rögtön vissza is alszik reggel 7-8 ig.Éhesnek tuti nem éhes,mert megeszi szépen az adagját és a végén kilöki a nyelvével,amikor már elég neki.Hasfájásra Gripe W kap ami nagyon jól bevált neki.Akkor mégis miért sír?Csak este az éjjeli alvása előtt.
2009. dec. 30. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nappal is aludjon a szobájában mert biztos az a baja, hogy nem a megszokott helyén alszik.

Nem vagyok olyan tapasztalt de én erre tippelek.

10 hós anyuka

2009. dec. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom.Gondoltam már erre is,meg arra is,hogy lehet,hogy túl meleg van a szobájában.24-25 C.
2009. dec. 30. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Az lehet hogy tényleg meleg egy kicsit.

Amúgy én is igy csináltam mint te.Napközben a nappaliban aludt,este a szobájában.Semmi gond nem volt dehát nem vagyunk egyformák.Azóta tértem át arra hogy a délelőtti alvás a saját szobájában legyen amióta márcsak 1szer alszik napközben.Ott nyugodtan és sokat tud aludni.

Én arra gondoltam hogy lehet azért sir este a babád mert nappalsokat alszik este meg esetleg nem annyira fáradt még hogy aludjon.

Hát próbálkozz,vagy igy vagy úgy.

Üdv 16 hónapos anyuka

2009. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kifárasztja magát és a fáradtságtól sír. Nem tudom mennyit beszélsz hozzá, de este próbáld meg hogy keveset és úgy alakítani hogy kevés inger érje.
2009. dec. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokáig volt ez nálunk is probléma, de rájöttünk, hogy kevés volt neki a vacsi (szintén tápszeres), ezért nyugtatgattam egy kicsit aztán megevett még 30ml tápszert és a végére bealudt.
2009. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!