Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden babának van hisztis...

Minden babának van hisztis korszaka?

Figyelt kérdés

A fiam nemsokára 9 hónapos lesz, és pár hete, ha valmai nem úgy van ahogy ő akarja, akkor üvölt vagy nyöszörög, de inkább üvölt. Mondjuk ha beteszem pár percre a kiságyba, hogy ne maradjon felügyelet nélkül a szobában. Vagy ha elveszek tőle valamit, amivel nem szabad játszania, vagy nem engedem oda valahova. Egyből elkezd üvölteni, aztán ha fél perccel később talál valamit, ami leköti, akkor már nincs is semmi baja.

Ez minden babánál előjön, vagy én rontottam el valamit?


2009. dec. 30. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez "sajnos" minden babánál így van. Ez enyémek is ilyenek, pedig nem lettek elkényeztetve. Ők is 9hónaposak lesznek. Nekem annyi előnyöm van, hogy már eljátszanak egymással, így ha valami miatt a kiságyban kötnek ki, akkor 2-3perc üvöltés után lefoglalják egymást! Ne aggódj, valamikor ez az időszak is végetér!

két 9hónapos kislány anyukája

2009. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azért nem lehet könnyű 2 babával. Én néha 1-el is alig bírok:)

De amikor mosolyognak meg odabújnak az minden hisztit elfeledtet!

2009. dec. 30. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű a kettővel ez biztos, de az első 4-5hónap nehezebb volt. Most mint írtam,már lefoglalják egymást. Szépen eljátszanak. Vannak napok amikor mindketten üvöltenek, de ez a ritkább. Egyedül vagyok reggeltől estig így nehezebb, de még mindig van időm szinte mindenre, főzés mosás, takarítás... SZóval nem panaszkodhatom :)

Első voltam

2009. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az én fiam is jobban elvan ha hasonló korú gyerekkel tud játszani. A lányaid pedig mindig ott vannak egymásnak:)

További jó babázást, sok egészséget és Boldog Új Évet Nektek!

2009. dec. 30. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!