Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hósom miért kel ilyen korán...

9 hósom miért kel ilyen korán mostanában?

Figyelt kérdés
Minden nap ugyanúgy ahogy már jó 2 hónapja elalszik este 8kor, de mostanában már reggel 5kor kel. Olyan mintha kialudta volna magát, nem éhes, nem fáradt, nem alszik vissza, de nyűgös és én is nagyon fáradt vagyok még. Próbáltam visszaaltatni, játszani vele, etetni, később fektetni de semmi. Ez mitől lehet?
2009. dec. 30. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is 9 hónapos, nálunk is volt ilyen időszak. Le fog szokni róla, csak türelem. Nyűgös mert ő is tudja hogy korán van és máskor még aludni szokott, de hát te is tudod hogyha nem akar aludni nem lehet ráerőltetni, így csak azt tudom tanácsolni légy türelmes, át fog állni.
2009. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk minden hónapban van egy hét amikor korán kel, úgy fél6-6között, előtte és utána pedig 7körül. Még nem jöttem rá mitől lehet. Most 10,5hónapos.
2009. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyan ez a helyzet, a babám 10 hónapos múlt. Ma háromnegyed 5-kor ébresztett, de általában negyed 6-kor szokott. Nem alszik vissza, Ő is este 8-kor alszik, és nálunk sem használ ha később rakom le aludni. Bízom benne, hogy ahpgyan nő talán tolódik majd ki az alvása. Érdekelne engem is, hogy ez mikor lehet majd egy kicsit "jobb"?
2009. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
látom nem egyedi az eset :-) azért várjuk a segítséget!köszi
2009. dec. 30. 13:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam 19 hós, már nagyon régen 8kor alszik 5-6 között kel. Már mindent megpróbáltunk, de mára beletörődtem. volt hogy később fektettük, volt hogy keveset aludt nappal, volt hogy a vacsi mennyiségét változtattam, aztán pizsiről hálózsákra, aztán átrendeztüka szobáját.....

2010. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!