Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós babám nagyon keveset...

14 hós babám nagyon keveset eszik?

Figyelt kérdés

Most beteg, és sok foga is jön, de ez kb 2 hónapja tart:


Reggel pár korty anyatej, 10 körül kb 2 deci gyümölcspép, ebéd 5-6 kiskanál leves, 1 üveg bébiétel, uzsonna 1 kefír, vacsora pár katona vajas kifli.... + 1-2 keksz, kb 5dl víz... ez a mai adag, de ha nem beteg, akkor sem sokkal több...amit én főzök nem kell, doki meg csak azt hajtogatja, majd bepótolja... Szerintem nagyon kevés... azon gondolkodom, kivizsgálásra kellene vinni... mi ennek a menete, ha a gyerekorvosom egyszerűen nem veszi komolyan a problémát? Nem akarom kitenni pl. olyannak, hogy be kell feküdni pár napra kórházba, nagy kivizsgálásra ilyesmi, de nagyon rosszul eszik....


2009. dec. 29. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem eszik keveset.
2009. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) de jó ezt olvasni!!!
2009. dec. 29. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én 13 hós lányom is kb így eszik: reggel 1,5 max 2 dl tej, tízórai altalában pár falat vajaskenyér vagy ilyesmi + 1 joghurt, Ebéd leves vagy főzelék kb 1,5 dl, uszi gyümölcs (1,5-2 dl )és 1-2 keksz, vacsi amit mi eszünk, kb 1,5 dl-nyi kaja+ 1,5 dl tej. És egész nap jó ha elfogy 2 dl tea. És ez már a feltuningolt étkezése, béres csepp hatása. Én nagyon meg vagyok elégedve ezzel a teljesítménnyel, mert ami eddig volt. A múlt hónapban fél kg-ot hízott. Igy is csak 8 kg, és 70 cm. :-)
2009. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ez azért több, mint az én babám teljesítménye...akkor a béres csepp tényleg jó? Többször olvastam itt. Van babáknak való, vagy csak a "rendes" béres csepp létezik?
2009. dec. 29. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok. a fiam is eszi a béres cseppet, és tényleg jó, kb harmadával többet eszik ment nélküle. csak a rendes van, babáknak nincs. 10 kiló felett adható.

mióta eszi ennyit kajál, bár ő 20 hónapos lesz:

reggel 270 tápszer, majd velem kb negyed vajas kifli

10órai 1 joghurt

ebéd: kb 1 babatányér kaja

uzsi: vajaskifli, kb fél

vacsi: 200 gramm tejpép, plusz gyümi bele

fürdés után 270 tápszer.

szóval tényleg jó cucc a béres csepp:))))

2009. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!