Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem eszik keveset? 2 hós...

Nem eszik keveset? 2 hós babám 5200 g.1 nap 6× eszik, de csak 90, max.100at.

Figyelt kérdés
Utána simán nézelődik, majd alszik rendesen. De ezelőtt többeket evett, miért a visszaesés? A testsúlya hatodát kéne megennie egy nap, nem?
2011. máj. 3. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyit eszik amennyit akar. addig ne aggódj míg minden étekezésre eszik.

Nekem 3910-el szüetett és 6 kiló volt 2 hósan, majd behúzta a féket és volt olyan hogy 70 ml-nél nem evett többet egy alkalommal, de mindig evett így nem volt gond. aztán szép lassan emelte az adagokat.

2011. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nyugi. ő pontosabban tudja bárkinél, hogy mennyi az elég neki. :) ha szépen fejlődik és vidám, jó alvó baba akkor nincs semmi gond. majd kér még, jó hangosan ha kevés lesz neki!

az én kislányom 16hós és mostanra ért el odáig, hogy képes egyszerre 270ml-t meginni. még tápszerből,mert tejallergiás és kakaó helyett tápszeres kakaót iszik :) olcsóbb mint a szója vagy rizstej :)))

2011. máj. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 2 hónapos, 5300 gramm, 60 centi. 5-6 alkalommal eszik egy nap, és bizony előfordul, hogy 150 ml-t is megeszik, vagy néha többet is. De a doktornő is mondta (mert 2,5 óránál többet nem bírt ki a 130 ml-vel), hogy nyugodtan adjak többet, ő tudja, mennyi kell neki.

A te babádnak ezek szerint elég a 100 ml is. Emiatt ne aggódj, ha éhes, enni fog úgyis. :)

2011. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!