Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici babának melyik a legprakt...

Pici babának melyik a legpraktikusabb viselet?

Figyelt kérdés

Bodyk közül az ujjatlan, a rövid ,vagy hosszú ujjú?

Rugdalózóból ujjatlan vagy hosszú ujjú?Ezek alá mit kell még vennem?

Vagy teljesen mindegy?A pelenkacsere és a baba könnyebb mozgása miatt kérdezem!

21h terhes:)


2009. dec. 29. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor én itthonra hosszú ujjú bodyt és ujjatlan rugit szoktam ráadni,de szerintem fordítva sem baj.szokás kérdése
2009. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én itthonra nappal ha hosszú ujjú rugit adok rá akkor alá adok még egy rövid ujjú badyt is,éjszakára hálózsákban altatom és attól függően hogy az is rövid vagy hosszú ujjú.Ha hosszú akkor szintén adok alá rövid badyt is.
2009. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én hossúujjú body és ujjatlan rugi párti vagyok szintén, de ujjatlan rugit sokkal ritkábban kapni mint ujjast vagy csak plüss anyagút.

Nekem a plüssösbe mindkét gyerekem beleizzadt már kicsinek is, igy az csak éjjelre volt jó nekik.

Ha pedig nincs ujjatlan rugiból elég (ami csak pamutos) akkor ujjatlan bodyt és hosszú ujjú rugit adok.

Az ujjatlan rugiba ugyanis lényegesen könnyebb belehúzni a kezét is és az én gyerekeim utálták ha a fejükön áthúzok vmit ill. ha a kezüket gyömöszölöm bele a ruhába igy ezt próbálom minimálisra csökkenteni.

Én hosszúujjú bodyból is olyat használtam ami elöl záródik szalaggal vagy gombokkal igy nem kellett a kis fejükön áthúzni egyáltalán.

A rövidujjú bodykat én nem szerettem annyira, az már későbbi csecsemőkorban mikor már mászott, elindult stb. akkor volt jó, kis rövidujjú pólónak felelt meg nálunk. Addigra már dugta a kis kezét és nem volt olyan nehéz öltöztetni.

2009. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok..nem az ujjatlan rugiba könnyű behúzni a kezét hanem az ujjatlan bodyba...elirtam véletlen :)
2009. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ujjatlan body, rajta ujjas rugi;

ujjas body, rajta ujjatlan rugi :)

Kb 6 hónapos korig ez a legpraktikusabb viselet. Persze más nyár közepén bőven elég 1 darab body. Télen szükséges lehet vastagabb rugi (attól függ milyen meleg van a lakásban)

2009. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Leírom mit utálunk.Jó?Olyan plüss rugikat, amik szélesek, mert elfordul a lábfején.Ezt zoknival szoktuk elkerülni.A nem patentos rugikat.Azokat amiken ferdén van a patent, tehát mondjuk a csak a ruha jobb felén végig.Ezekbe alig lehet belegyömöszölni a gyereket.Amiknek nincs a lába közén patent.Ami hátulgombolós.Most ennyi jutott eszembe hirtelen.
2009. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a harmadik vagyok de az utolsó nagyon jól leírta mitől lehet idegrohamot kapni :))) teljesen igaza van :)

És még ide venném az eszméletlen szűk nyakú nyaknál gombolódós bodykat ami nincs baba fej amire jó lenne :))

2009. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogy bonyolítsam én nagyon utálom azokat a bodykat amiknek a ráhajtás miatt kitágul a nyaka és a baba egész mellkasa kint van. Az oldalt gombolós szerintem jobb, ha nem nagyon kicsi a lyuk a nyakának.

Egyébként nálunk nappal ujjas body+ujjatlan rugi, éjszaka pedig fordítva :) És fontos, hogy a rugik alul patentosak legyenek!

2009. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy volt, hogy ujjas vagy ujjatlan, a patentolás fontos, alul mindenképp nyíljon. A béka nyakú bodykat én is utálom, és egy korábbi válaszolóval ellentétben a nagyon zárt nyakú bodykat kerestem (egyetlen egy márka volt megfelelő), mert a lányom nagyon vékony és hosszú nyakú volt. a plóss rugikat én speciel utáltam, alig vártam, hogy kinője az 56osokat, 62est már csak sima pamutot vettem. Én a nyaknál hátul gombolós bodykat sem szeretem, mert a gyereket ugyan nem nyomja, de nehéz begombolni.
2009. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy réteg vagy kettő a hőmérséklet alapján te döntöd majd el. De egy tanács: a könnyebb öltöztetés miatt olyanokat keress body-t és rugit is, ami elől végig patentos.
2009. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!