Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a legpraktikusabb...

Milyen a legpraktikusabb csizma egy év felettieknek?

Figyelt kérdés
Be se ázzon,meleg is legyen,esetleg bele tudjam tűrni a nadrágot,ha nagyobb a hó.
2010. okt. 20. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

az amit irtál ... nem kell egyből hóban gondolkodni de mindenképpen legyen meleg és ne legyen divatos feltétlenül mert télen kevés a megjelenős alkalom elég ha nem túl csicsás és meleg.


én nem szeretem a csizmát inkább a bakancsot magas szárút tépőzárasat.

anyagilag meg kinai v. deichmann.

2010. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi,ha jó meleg,akkor nem baj,ha csicsás,mert kislánynak lesz.van egy bakancsa,de annak nem olyan hosszú a szára és ha nagy hó lesz,biztos bele fog gázolni,családi házban lakunk,nem a városban.
2010. okt. 20. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:
elefanten, vagy dei-tex hótaposó.
2010. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi,megnézem.
2010. okt. 23. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Most vettem Dr. Punto Rosso csizmát, a termékleírás szerint vízhatlant, láthatóan meleget, magas szárút, oldalán cipzárral, és három tépőzárral, 3600 Ft-ért, fél év garanciával. Szandált is ilyen márkájút vettünk, teljesen meg voltam vele elégedve.

Tavaly kb. ugyanilyen felépítésű Siesta csizmája volt, ahhoz használtan jutottam hozzá, tökéletes volt az is, csak hát újonnan nagyon drága.

2010. okt. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi,igazán nem drága,megnézem ezt is.
2010. okt. 24. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:
A punto rosso harántemelős, ha nem akarsz harántemelős cipőt, akkor mást nézz:)
2010. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!