Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tavaszra/nyárra melyik a...

Tavaszra/nyárra melyik a legpraktikusabb hordozókendő amibe nem sülünk bele?

Figyelt kérdés
Kislányom most 6 hónapos. Szeretnék venni egy hordozókendőt mert jön a jó idő, végre jó lenne kimozdulni a lakásból. Nem tudom milyet vegyek amibe ha már melegebb lesz nem izzadunk bele mindketten. Csak olyan lenne jó amibe kifelé fordítva is bele lehet tenni mert nagyon szeret nézelődni. Köszönöm a tippeket!
2011. márc. 8. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs. Vidd babakocsiba, ültetve.
2011. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

6 hósan már Meitaiba is teheted, abba nem sültök bele és kényelmesebb viselet.

És hiába vannak olyan kendők, amire rá van írva, hogy kifelé is fordíthatod a babát, mégsem ajánlatos. Olvass utána! Egyáltalán nem egészséges kifelé hordozni a babát. Ha kiváncsi, akkor kösd a hátadra, úgy is lát elég sokmindent.

2011. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy több okból is értetlenkedek.

1. Eddig nem mentetek sehová, pl. babakocsival sétálni?

2. A kendő anyaga szerintem szinte mindegy, mert egymás testhőjétől is melegetek lesz.

3. A babákat kifelé fordítva egyáltalán nem ajánlott hordozni!


Ha szeretnétek kimozdulni úgy, hogy a babád nézelődhessen és ne cuppanjatok össze, akkor inkább babakocsiban vidd. Abba alulra legalább befér egy váltás ruha, enni- és innivaló, na és a peluscserét és a te wc-zésedet is könyebb megoldani.

2011. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elöl, kifelé semmiben sem szabad vinni!

kendőben a hátadra kötve (batyuban) tud szépen nézelődni. szerintem a meleg szempontjából nincs nagy különbség a kendők közt. kényelem szempontjából, kötehetőség szempontjából viszont a Lana a legjobb. érdemes akár használtan is venni, mert csúcsminőségű.

2011. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!