Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elolvasnátok, légyszíves?...

Elolvasnátok, légyszíves? (nagyon nagy szükségem lenne tanácsra, nem tudom eldönteni, hogy most mivel állok szemben)

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hetes. Szopizás közben kezdődik minden, mikor rettenetesen elkezd erőlködni, nyomni, és a végén már sír is, de nagyon! Hallom, ahogy zubog a pocijában valami és 20 perc kínkeserves sírás után végre kakil, de csak egy keveset. Megint 20 perc sírás, megint egy adag kaki. És ez így megy 3-4 kakilásig, amíg meg nem nyugszik. A kakija normális állagú, nem kemény és olyan színű, mint amilyen mindig is volt. Ez hasfájás? Vagy más? Nagyon fontos lenne tudnom, mert sürgősen beszerzek valamit rá! Segítsetek! Mi ez?
2009. dec. 29. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
az enyém is borzasztóan nyög.de hasfájós is,mert zuborog neki is a pocakja,de ő tekereg is és üvölt evés után.mi infacolt használunk,lényegesen jobb azóta.de szerintem a legegyszerűbb,ha a védőnőt megkérdezed.de szokott segíteni a pocakmasszázs és a lábtorna is.
2009. dec. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

infacol minden evés előtt.

vagy pedig ha nagyon mozgolódik akkor szélcső

egyből ki fog kakilni mindent

2009. dec. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Infacolt használtunk mi is, nagyon jó volt neki, plusz még itattam vele ánizs teát, gyengére főztem és segített neki a pukikban, nem volt utána semmi gond.

2009. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden evés előtt espumisan. Nekünk ez használt. olyanokat pukizott tőle, h csak na.
2009. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor erőlködik, hordozóba rakom. Úgy könnyebben távoznak a szelek.
2009. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt elfelejtettem megírni, hogy a pukikkal semmi gond, azokat gond nélkül kiereszti, csak kaki előtt van szenvedés annak ellenére, hogy nincs szorulása.
2009. dec. 29. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!