Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babák anyukái! Nem...

Hasfájós babák anyukái! Nem gondoltatok még erre?

Figyelt kérdés
Egy szakirodalom szerint nem léteznének hasfájós babák, ha az anyukájuk nem inna tehéntejet! Bevalljátok, hogy ti mindannyian fogyasztotok tejet (nem tejtermék, hanem tiszta tej)? Mert akkor ezért hasfájós a babátok (a fentiek szerint). Én egyáltalán nem iszom tejet, és nem is hasfájós a babámn. És ez az íromány azt is megemlíti, hogy egyáltalán nem szükséges tejet inni szoptatás alatt, mert más fehérjeforrás is létezik, ami a tejtermeléshez kell. Szerintetek hülyeség?
2009. dec. 28. 15:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15.41 vagyok a mondatom végéről lemaradt a "van szó" rész...bocsi, igy nincs is értelme a mondatnak ahogy irtam :)
2009. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

hát én nem ittam tejet, sőt tejterméket is csak mértékkel, mert nem szeretem, terhesen is csak muszályból.

de a babám mégis hónapokig pukibajos volt, pedig csipőset-erőset sem eszem, mert az én gyomrom sem bírja...

lehet ebben valami, de sztem nem húzható ez minden gyerekre

2009. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az én babám egyáltalán nem volt hasfájó (hálistennek) de én ittam tejet, talán többet is mint korábban, és tejterméket is ettem. Tulajdonképpen én bármit ehettem,(még babot, lencsét, káposztát is) semmi nem okozott gondot. Nem hiszem hogy ezen múlik, bár mindenki más, nem vagyunk egyformák.
2009. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
21.48-as vagyok megint. Én meg egyszer azt olvastam, hogy az a csoda, hogy nem minden baba hasfájós, ugyanis akkora mennyiségű tejet/tápszert isznak meg naponta, mintha mi felnőttek, bedöntenénk egy vödör tejet, hát nekünk is fájna a hasunk.
2009. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Zsöff85 ***** válasza:
Jézusom ez az utolsó mondat egy jó nagy baromság...az anyatej, tápszer az nagyon nem ugyanaz mint a tehéntej...
2017. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!