Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már 2 alkalommal álmodtam...

Már 2 alkalommal álmodtam hogy 7 és fél hónapos babámnak kibújt néhány foga de valóban egy sincs még, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Hamarosan végre kibújnak?

2014. máj. 15. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:

előbb-utóbb lesz foga annak a gyereknek!

de köze nem lesz hozzá, hogy te ezt álmodtad!

2014. máj. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hallottam már arról hogy az álmok jósló hatásúak is lehetnek.

Sőt volt már rá példa hogy úgy történt ahogy megálmodtam, de ez ritkán fordul elő.

2014. máj. 15. 09:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez az álmod is valósággá fog válni, nem is olyan sokára.

A fiamnak ilyen idősen már 2 volt.

2014. máj. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Várj, megfejtem az álmod: a babádnak hamarosan elkezdenek kibújni a fogai. Az álom alapján ez minimum egy hét, maximum 5 hónap múlva fog bekövetkezni.

R

2014. máj. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elég buta kérdést tettem fel mi?
2014. máj. 15. 10:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé. :)

Egyébként, ha már álomfejtés: a fog jelentése (álomban) nem jó, de sokkal valószínűbb, hogy egyszerűen csak megálmodtad, ami biztosan be fog következni valamikor a közeljövőben. :)

2014. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem az jutott eszembe, hogy annyira akarod, hogy kibújjon a foga, hogy erről álmodsz.

Többnyire ha az emberek sokat gondolkoznak vmin, vagy nagyon várnak vmit, akkor álmodnak is róla. Ennyi.

2014. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én amikor festettem a házat, aznap annyira dolgoztam hogy még álmomban is festettem.
2014. máj. 15. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!