Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjam a tejpépet?

Hogyan adjam a tejpépet?

Figyelt kérdés

4 hónapos a babám, nagyrészt tápszeres. (már csak 1x kap anyatejet sajnos.) Nappal alig alszik, éjjel kétszer kel, gondoltam megpróbálom, hátha többet tudna pihenni. Eddig kétszer kapott tejpépet, tegnap délután, ill. ma délelőtt tízóraira. Tegnap éjjel is tovább aludt, ill. csak reggel kelt utána. Most pedig már 2 órája alszik, szóval szerintem a pép miatt. Ízlik neki, és nem fájt a hasa tőle.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy mostantól adhatom-e neki rendszeresen és hogy mikor? Uzsonnára? Adjak utána inni neki? Kell-e kóstoltatni ha újat veszek? Mennyi idő után kezdjem el a tízórait is kiváltani mondjuk gyümölccsel?


2009. dec. 28. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a tejpépet általában uzsonnára adtam. Nem kell az új ízeket újra kóstoltatni. A gyümit elkezdheted szerintem 1-2 hét múlva tízóraira.
2009. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno a védőnő javasolta,h.vacsira adjam,utána itassam meg,és ez el fogja teliteni,jobban,mint a tápszuer.Nekünk bejött,aludt is a manó reggelig.
2009. dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én vacsira adom neki és elnyomja,mert ő is olyan baba h napközben alig alszik és éjjel keldegél,de amióta tejpépet kap azóta 6órára "kiüti" éjszaka.

Már elkezdheted kiváltani finoman almát üveg reszelőn lereszeled,és kiskanállal már kóstoltathatod is!

6,5hós baba anyukája

2009. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom is tápszeres.Uzsonnára kapja.Adhatod rendszeresen.ha már kostoltatsz mondjuk almát,és minden ok,pár nap után kiválthatsz egy tizórait,ha persze esziik annyit belőle.Nekünk ez elég nyögvenyelősen ment.
2009. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Adhatod vacsira is, vagy uszira, és rendszeresen. Ha már kiváltottad vele az egyik étkezést, keverhetsz a natur tejpépbe párolt almát mondjuk, talán még laktatóbb. Az én babám szerette.
2009. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs hogy offolok, de azoktól az anyukáktól kérdezném, akik vacsira adják a tejpépet: kanállal vagy üvegből adjátok nagylukú cumival?
2009. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!