Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpépet is úgy adjam neki,...

Tejpépet is úgy adjam neki, mint a gyümit és főzeléket?

Figyelt kérdés
Minap vettem tejpépet 4 hónaposomnak,ezt is úgy adjam neki mint a gyümölcsöt vagy főzeléket,hogy az első 3 napban 2 kanálnyit,mert már nem igazán akarja megenni a tápszert.
2011. júl. 11. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért a tápszer a tejpép mellett is kell... a babád még csupán 4 hónapos!

Ezt nem kell annyira óvatosan kóstoltatni, bár nem írtad, milyen tápszert eszik a babád és ez a tejpép milyen fajta... Még a tejpép kiválasztásánál se árt az orvossal konzultálni! A babád még nagyon pici szerintem ahhoz, hogy 3x egyen szilárd ételt egy nap...

2011. júl. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aptamil Colic-ot eszik mert 3 hónapos koráig hasfájós volt,amit vettem neki az Milupa tejpép.Nem akarom kiváltani az étkezéseket,csak arra gondoltam,ha már reggel(amikor felkel 11 órás alvás után)nem akarja a tápszert megenni,mert egy héten egy-két nap előfordul,akkor megetettem volna tejpéppel.De holnap oltása lesz,megkérdem a dokit,mi a véleménye.Köszönöm a választ!
2011. júl. 11. 00:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző is írta, ha ugyanazt a márkát választod tejpépben, mint tápszerben, nagy valószínűséggel nem lehet gond, nincs szükség ilyen alapos "kóstoltatásra". De még én sem ajánlom önálló étkezésként.
2011. júl. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én eleinte fele tejpép, fele gyümölcsöt adtam.

Mivel a tejpép is tápszer, ki lehet vele váltani étkezést, de ahhoz legalább az adag jó részét meg kell ennie.

A kisfiamnak most már úgy adom, hogy tápszer-gyümölcs/zöldség-tápszer-tejpép-tápszer.

A tejpép laktató, keverhetsz bele gyümölcsöt, gyümölcslét is. Éjszakára még ne add, mert nagyon szomjas lesz utána a baba, azért fog felkelni, hogy igyon.

2011. júl. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2011. júl. 11. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!