Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora baj, ha a babám nem...

Mekkora baj, ha a babám nem kap K- vitamint? Jelenleg 7,5 hós,4 hós koráig kapott, azóta nem. Anyatejes, de már 4,5 hónapos korától hozzátáplálunk, még 1 étkezés sincs kiváltva. Gyümit, főzeléket és tejpépet eszik.

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj???? Minden baba 4 hónapos koráig kapja a K vitamint, a tiéd sem kivétel.
2011. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Köszönöm a gyors választ, de én úgy tudtam, hogy addig kell adni, amíg tejciznek. És kb. 1 hónapja eszik elfogadható mennyiséget a tejen kívül, amiben gondolom van ez a vitamin. De így már megnyugodtam.
2011. jan. 11. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!

addig kell kapnia míg csak anyatejes a baba és nincs hozzátáplálás (a tászerezésről nincs infóm) ez ugye ált 6-hós kor egy szopis babánál legalábbis az az ideális:-)

2011. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyébként ez a K-vitamin tájékoztatóján is rajta van :-)azért írom ha estleg kívácsi vagy rá bővebben mert először én sem olvastam el!

utolsó voltam

2011. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hós koráig csak szopizott a babám, mégsem mondta a gyerekorvos, hogy kellene K vitamint adnom. Én is csak egy doboz tartalmát adtam be neki, havonta 1x.
2011. jan. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én babám is 1 doboz K vitamint kapott pedig 5 hós koráig csak szoptattam
2011. jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!