Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adjam a tejpépet?

Renibaba25 kérdése:

Mikor adjam a tejpépet?

Figyelt kérdés

lányom 4 és fél hónapos múlt már kóstolgatja az almát de nem eszik még belőle látható mennyiséget. .

arra gondoltam hogy kipróbálnám a humana banános tejpépet

az a kérdésem hogy mikor, hogyana mennyi menniységet?

az almát ugy kapja hogy reggel 9 körül reggelizik, és 11-12 körül adok neki almát utánna meg rá egy órára kb kapja a tápszert, ezt követően olyan 16 óra körül eszik, 19 óra körül és 21. 30 körül. . .

szerintetek a tejpépet mikor adjam, hagyjam ki az almát és a helyett vagy mondjuk a 4 órai kajája előtt ki hogyan csinállja?


2011. ápr. 28. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi később kezdtük mondjuk a hozzátáplálást, de a lényeg, hogy kislányomnak az uzsonna volt a tejpép.

Reggel-este anyatejet/tápszert kapott, tízórai gyümölcs volt, az ebéd zöldség volt (6 hó után hússal), az uzsi pedig tejpép.

2011. ápr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha mindenáron pépet akarsz adni ilyen pici babának, írass fel HA pépet.

De szerintem még bőven várj vele, sőt az egész hozzátáplálást is korai elkezdeni

2011. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a 16 órai etetésre adnám
2011. ápr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!