Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekorvosotokat eléritek...

A gyerekorvosotokat eléritek bármikor?

Figyelt kérdés
Milyennek kellene lenni a gyerekorvosnak? Igaz, hogy két ünnep között van, de mára volt megbeszélve, hogy jön az orvos, délutánra, akartam kérdezni tőle valamit, de ki van kapcsolva. Múlthét előtti héten (vasárnap) hányt és hasmenése volt a babámnak, hívtam, ki volt kapcsolva.(persze nem is várom el, hogy hétvégén jöjjön, vagy felvegye a mobilt) Kimentünk az ügyeletre. Másnap (hétfőn) felhívtam, ki volt kapcsolva, csak délután tudtam elérni. Kérdeztem tőle, ki tudna e jönni, ránézni a babámra (egyébként hármasikrek, tehát én nem tudtam volna elvinni őket, mert segítségem nem sok van). Azt mondta, nem, de ha gond van hívjam még. Nem tudom, hogy ez minden gyerekorvosnál így van, vagy csak az enyém ilyen elérhetetlen? Úgy látszik időpontra kell betegnek lennie a babáknak? VAgy csak én túlzom el?
2009. dec. 28. 09:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Rendelési időben elérhető, ha kell kihívom.

Ha nem rendel, van msik orvos is a redelőben, ha meg este vagy hétvége van, ott az ügyelet.

Eszembe sem jutott ill. jut, hogy havonta pénzt adjak neki.

2009. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van, nagyon is elvárható lenne, hogy legalább rendelési időben felvegye a telefont. Nálunk még komoly gond nem volt, csak ez első pár hétben mindenen beparáztam (pl kristályos volt a vizelete, de akkor még nem tudtam hogy mi ez) és a mi orvosunk sem vette fel a telefont munkaidő után, aztán később láttam, hogy ki is van neki írva a rendelőre, hogy mobilon délután 4-ig lehet hívni munkanapokon. Hát nem tudom. Rendben van, hogy ők is emberek, nekik is van magánéletük, de azért leagább a telefont felvehetnék, ha nem is jönnek ki, hogy legalább egy újdonsült kismamát megnyugtassanak.
2009. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a mi dokink mindig elerheto, ejjel-nappal, hetkoznap-hetvegen. Ebbol el,o valasztotta. ha kijon 5 ezer ft. nem huzza a szajat soha,segitokesz,jofej stb.
2009. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!