Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekorvosotokat eléritek...

A gyerekorvosotokat eléritek bármikor?

Figyelt kérdés
Milyennek kellene lenni a gyerekorvosnak? Igaz, hogy két ünnep között van, de mára volt megbeszélve, hogy jön az orvos, délutánra, akartam kérdezni tőle valamit, de ki van kapcsolva. Múlthét előtti héten (vasárnap) hányt és hasmenése volt a babámnak, hívtam, ki volt kapcsolva.(persze nem is várom el, hogy hétvégén jöjjön, vagy felvegye a mobilt) Kimentünk az ügyeletre. Másnap (hétfőn) felhívtam, ki volt kapcsolva, csak délután tudtam elérni. Kérdeztem tőle, ki tudna e jönni, ránézni a babámra (egyébként hármasikrek, tehát én nem tudtam volna elvinni őket, mert segítségem nem sok van). Azt mondta, nem, de ha gond van hívjam még. Nem tudom, hogy ez minden gyerekorvosnál így van, vagy csak az enyém ilyen elérhetetlen? Úgy látszik időpontra kell betegnek lennie a babáknak? VAgy csak én túlzom el?
2009. dec. 28. 09:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elvileg van gyerekügyelet. De mi úgy beszéltük meg a dokival, hogy havi 5e-t adunk neki, és ezért bármikor házhoz jön, ha beteg a baba.
2009. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az én gyerekháziorvosomat sem tudom mindig elérni, de nem is akarom az utolso eset ota. van egy magándoki aki mindig elérhető és őt hivom ha van valami.
2009. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jó, de én tőle akarok kérdezni.

Havi 5ezer? Mi minden alkalommal 3 ezret fizetünk. És sajna én nem tudok csak úgy rohangálni, muszáj kihívni. Egyébként most elvileg rendelési idő van, bár nem tudom a két ünnep között dolgoznak e. Hívtam ott is, de nem veszik fel. Így most azt se tudom, jön-e ma.

2009. dec. 28. 09:46
 4/13 anonim ***** válasza:
A mi dokinkat bármikor hívhatom telefonban nagyon segítőkész,eddig ha bármi probléma volt így el tudtuk intézni.Viszont nem tudom akkor milyen,ha házhoz kellene hívni.
2009. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen volt a gyerekorvosunk, ezért váltottam.A mostanit bármikor lehet hívni, még vasárnap is.
2009. dec. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia! "Megnyugtatlak",mert nálunk is hasonló a helyzet.Nem is adta meg a mobilszámát az orvosunk,kizárólag a gyermekrendelőt tudom elérni hétköznapokon,ahol rendel.Eddig két alkalommal jártunk az ügyeleten betegség miatt,éppen azért,mert a mi orvosunk kizárólag rendelési időben elérhető.Úgy látszik,nem mindenütt segítőkészek a dokik.Lehet,hogy én gondolom rosszul,de ennek nem így kellene működnie,nem?

Nálad még speciálisabb a helyzet három picivel,hát nem is tudom....

Ha sorozatos lenne az eset,amit leírtál,én váltanék a helyedben.

2009. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén,én kivétel vagyok.Nem várom el,h rendelési időn kívül elérhető legyen az orvosunk...ő is ember,családja van,programja van.Tudom,h rengeteget dolgozik,mert a nap felében gyerekrendelése van, a másik felében másik rendelést tart.Nem betegesek a gyerekeim,ügyeleten sosem voltunk még,orvosnál is ritkán,úgyh még sosem kellett kihívnom.Amikor kellett- az újszülött babákhoz-ingyen kijött,azóta ha kell valami,megyünk a rendelőbe.

Persze az is gaz,h hármasikrekkel nehezebb,akkor inkább meg kéne beszélni vele konkrétan,h hogyan legyen.

2009. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez érdekes kérdés.... A mi gyerekorvosunk sem mindig elérhető, de én ezt megértem,mert gondolom, ha mindenki tudná, hogy mindig elérhető, állandóan hívnák, egy perc nyugta sem lenne. Ne értsd félre, biztosan fontos, de erre találták ki az ügyeletet, hogy akkor azt kell hívni. Mondjuk ha amúgy is rendel, az persze más, akkor el kellene érni őt telefonon is.
2009. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Persze, nem várom el, hogy hétvégén, vagy korán reggel (hajnalban), késő este elérhető legyen. Nem is zaklatnám akkor. Legfeljebb súlyos esetben. De szerintem az elvárható lenne, hogy napközben, amikor rendel és délelőtt vagy délután (attól függ) elérhessem. Vagy -mivel megadta a mobilját - átirányítsa a helyettesítőjéhez a hívásokat. Persze ha olyan gondom lett volna, amit az ügyeleten is orvosolnak, akkor őket hívom. De ma én amit meg akartam tudni, azt csak tőle tudhattam meg. Most már sikerült vele beszélnem, nemsokára jön is és megbeszélem vele, eztán hogy lesz.

És szerintem rendelési időben köteles lenne kijönni, ha egy beteg hívja. Vagy valakit ajánlani, ha nagyon nem tud.

2009. dec. 28. 12:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazad van, rendelési időben simán rendelkezésre kellene állnia. A többiben nem, mert nem mindenki úgy gondolkodik, mint Te vagy én, hogy csak akkor hívnánk, ha nagyon sürgős, van olyan ember is, aki lépten nyomon minden sz@rért zargatná, ebben biztos vagyok. De a rendelési idő más. De örülök, hogy sikerült végül megbeszélni vele. Utolsó voltam.
2009. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!