Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az uj babaruhat mindig kimosod...

Az uj babaruhat mindig kimosod elso hasznalat elott?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 21:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
36%
Szekrénybe tetted úgy, hogy nem mostad ki? Huh... Hát igen, különbözőek vagyunk, fura, hogy még ebben a kérdésben is másként nyilatkoznak az anyukák. Pedig ez alapvető higiénia.
2010. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
56%

Ja, szekrénybe tettem, mert azt sem tudtam, hol áll a fejem. Örülök, hogy te tökéletes vagy. Én nem...

:))))))) Amúgy meg a kérdésre válaszoltam őszintén.

2010. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok tökéletes én sem, de a higiéniára odafigyelek. Nálam is áll a vasalni való, meg a ruhák szerte szét néha, de kosz az nincs soha. Nem akartalak megbántani, csak szerintem inkább tedd a szennyesbe, minthogy a tiszta ruhák közé.
2010. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Azért nem tettem a szennyesbe, mert beteg volt a kicsim,amikor az overallt kaptuk és nem is figyeltem oda, hogy mit csinálok. De nem hinném, hogy alapvetően ettől ne lehetne tisztaság a házunkban.

Csak hogy "tisztábban" láss, mielőtt ítélkezel. De írj még valamit, legyen tiéd az utolsó szó... :S

2010. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Karira kaptunk egy csomó rucit, a 10 éves és a pici fiam is. Alap, hogy leszedem a papírokat róla és megy a szennyesbe. Én sem veszek fel új ruhát úgy, hogy nincs kimosva.
2010. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem ítélkeztem, hisz nem is ismerlek. Nekem tényleg felesleges magyarázkodnod...:)
2010. jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!