Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az uj babaruhat mindig kimosod...

Az uj babaruhat mindig kimosod elso hasznalat elott?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 21:46
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

es az alkalmi babaruhakat is? mint pl. kereszteloi cucc?


en szeretem az uj cucc illatat es nem mindig mosom, meg elso hasznalt elott (attol fugg honnan vettem, ha turkis akkor mindig megmosom!). persze attol fugg, hogy milyen ruha. Mert ugy ketlem, hogy mindig kimossa/tisztittatja az uj kosztumot, farmert, telikabatot, alkalmi ruhat. legyunk oszintek!

2010. jan. 1. 13:00
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Minden uj ruhat kimosok amit megveszek a babanak mert ki tudja mindenki osszefogdosta es a szagjat sem szeretem az uj ruhaknak ugyogy ez nem kerdes persze, hogy mindig MINDENT KIMOSOK.
2010. jan. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
természetesen
2010. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én minden új ruhát kimosok mielőtt ráadnám a babára. A keresztelői ruháját tisztítóba vittem, mert azt nem mertem én mosni, vasalni. Másképp nem is adnám rá, ha nem lenne kimosva.
2010. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Mindig kimosom, mert kitudja merre, kinél járt, merre és miben szállították,mi mellett tárolták, mivel kezelték...nem kockáztatok.
2010. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Mindig kimosom az új ruhákat az első használat előtt. Saját magamnak is, a kisbabámnak meg főleg.
2010. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
48%
Szerinted amíg megvarrják, és amíg a boltba kerül hány kézen keresztül mozgott? Ki tudja kik és hol fogdosták össze, milyen putri helyen volt. (jó koszos lé szokott belőlük kijönni, koszosabb, mint felvétel után) Turis cuccokat soha nem veszek a babámnak, de azt is jó koszos lehet! Szerintem még a szegényebb helyeken, itt kis hazánkban is kimossa az anyuka használat előtt, még ha nem is Persil-lel.
2010. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Mindig kimosok minden ruhát első használat előtt.
2010. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Kimosom. A keresztelői ruciját is kimostam, a boltban ahol vettük füstölőt égettek, úgy átvette a ruha az illatát, hogy a gyerekszobában csak azt éreztük mikor hazahoztuk. Egyébként meg a barátnőmtől kaptam kis inget, ő kimosta, kivasalta, hogy nekem ne kelljen ezzel kezdeni. Rá is adtam a kisfiamra, aki estére szép pöttyös is lett, mert allergiás volt a másik mosószerre/öblítőre. Nem a tisztaságán múlott és a pöttyök csak pont ott jöttek elő, ahol az ing érte (testén, karján). Akkor megfogadtam, hogy semmit, de semmit a világon nem adok rá úgy, hogy ne mosnám ki előtte. Max. amíg a boltban rápróbálom.
2010. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kimosok mindent - turiban is veszünk neki ruhákat. Egyszer a c und a-ban vett overalt úgy adtam rá, hogy nem mostam ki előtte, de nem történt semmi baj, ugyan, mi történhetett volna??? (Előtte 1 hónapig szekrényben állt, beköszöntött a nagy hideg, és már nem volt idő kimosni + száradni hagyni).

2010. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!