Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kaphat narancs lét a...

Mikortól kaphat narancs lét a baba?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,1 év alatt nem ajánlott.
2009. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen,én adtam neki,11 hónapos,igazit facsartam neki,de kiütéses lett,kezén arcán,ezért inkább nem próbálkozom,csak ha már el múlt 1.
2009. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De akkor miert van a babaitalokban mar? Illetve a mangot is ma lattam 6hos italban. Fura mert en is ugy tudtam hogy 1 ev alatt nem ajanlott
2009. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok.azokból kivonják a káros anyagokat.most én is kecskeméti bébidesszertet adok neki,trópusi gyümölcsöst,imádja és biztos,hogy nincs benne semmi káros mert attól nincs kiütése a babámnak.
2009. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az enyém 8 hós és a múlt héten adtam neki kecskeméti alma-epret (4 hótól ajánlott) és az arcán kipattogott...fura, de még így is előfordul. (viszont narancslevet facsartam neki, attól meg lett egy egyszeri hasmenésünk, szóval azt sem erőltetem)
2009. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!