Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha mindig meleg a...

Normális ha mindig meleg a baba feje?

Figyelt kérdés
8 hónapos babám feje mindig szinte forró.Arca keze lába hideg, de főleg a tarkója meleg.Alvás közben pedig izzad a feje,pedig nincs melege és haja sincs sok hogy az melegítené annyira
2008. júl. 26. 18:05
 1/3 anonim válasza:
Lehet, hogy mégis melege van. A keze ,meg ha sokat mozgatja, akkor hidegebb. Esetleg még a vérkeringése miatt is lehet, de szerintem semmi komoly.
2008. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy tudok segíteni, de nekem a doktornő az első látogatása alkalmával mondta, hogy a kisfiam tipikus fehérbőrű. Vagyis a keze, lába szinte mindig hideg, vagyis ebből nem fogom tudni megállapítani mikor fázik, mikor van melege. Ha a szája körül kicsit kék, akkor fázik. Ha a tarkója piros vagy izzad, akkor melege van, függetlenül attól, hogy a végtagjai hidegek. Azt mondta, ez talán a baba 1 éves koráig lesz így.

Nem tudom jól teszem-e, de én ezekre a jelekre figyelek azóta...eddig sikerrel.

2008. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A baba feje mindig meleg, mert ott ad le hőt.

De én is igazat adok annak, hogy ha a tarkója meleg, izzad, akkor tuti melege van.

Én is felöltöztettem a babát ahogy gondoltam, és mikor belépett a védőnő, az első szava az volt, hogy melege van a kicsinek..:-)

2008. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!