Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 honapos babànak mit...

9 honapos babànak mit kell tudnia?

Figyelt kérdés

Az enyémnek nincs egy foga sem,forog természetesen mindkét oldalàra,hasrol hàtra,hàtrol hasra.

Kuszik,de még nem màszik,ül magàtol,ha ugy rakom le.

Felhuzza magàt az àgyban,de nem àllt még fel.

Rengeteg baba nyelvü szavakat mond,és szeret tàncikàlni a zenére.

Tiétek?


2009. dec. 18. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
6 fogunk van, kapaszkodva jár, rengeteget berreg az autóival.
2009. dec. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Lányom 9,5hónapos, felül,mászik,áll,lépeget a bútorok mellett és pár lépést már tett is egyedül. Az első két foga múlt héten jött ki. Mondja hogy dédé(dédi) mama,papa,apa,anna(anya),tete(tessék) pápá,integet is, amit elér azt ledobálja és megy tovább, nagyon eleven leányzó :) alig lehet utolérni...

Lemászik az ágyról és a fotelról hátrafelé, imádja ha fejjel lefelé lógatom és himbálom, nem tudom miért de ez a kedvence. Táncikálni nem nagyon szokott :(

2009. dec. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
alul 2 foga van,felül mind a kettőnek kint a csücske,most szenvedünk vele.Kapaszkodva lépeget a bútorok mellett,ül,mászik,forog.Pápát int.Ő is bürrög állandóan,mint egy kisautó.Mondja ba-ba,ma-ma.
2009. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ezek szerint az enyém levan maradva,még nem àll fel,nem lépeget,se fogunk,és tudatosan se mond szavakat,csak 1-2,kettöt.

Nagyon ügyes babàitok vannak:)

2009. dec. 18. 16:10
 5/16 anonim ***** válasza:

ja és felmászik a kanapéra,rázza a fejét ha rosszat csinál(ahogy én rázom,ha azt mondom hogy nem!)

utolsó voltam

9hós

2009. dec. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
dehogy van lemaradva!Minden baba másképp,más ütemben fejlődik!Megint utolsó voltam:)
2009. dec. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám jön megy a lakásba. Néha látom, hogy úgy megy 4kézláb, hogy a popsiját felemeli. Bármibe megkapaszkodik feláll és néha megy pár lépést fogockodva.

Űlni nem űl fel egyedűl viszont, ha leűltetem, akkor sem marad úgy, megy a dolgára.(fiókokat húzgál,pakolászik)

4 foga van, alul 2 és felül 2, de most is kinlódunk egy picit a fogacskákkal. Üdv.

2009. dec. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nincs lemaradva a babád!!! Imerek olyan picit, aki 11hónaposan állt fel, de két hét múlva már majdnemcsak hogy futott, viszont 7hónapos kora óta rengeteget beszélt.

Másik ismerősöméknél pedig már 7hónaposan felállt és sokminden mást csinált, de egy éves koráig alig gagyogott valamit. Nagyon babafüggőek ezek a dolgok, majd belejön a tiéd is :o))

2009. dec. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az enyém ugyanezt tudta amit leírtál annyival volt több, hogy volt 2 fogunk.

Éppen ma 10 hónapos, 2 hete ült fel egyedül még mindig nem mászik és mostanában kezdett próbálkozni a felállással is. A védőnő szerint (tegnap beszéltünk) nagyon szépen fejlődik, teljesen rendben van ez így. Felállni meg kapaszkodva lépegetni 11-12 hónapos korban szoktak és 13 hónapos kor körül szokott az lenni, hogy kézen fogva lehet menni vele pár métert. Persze vannak gyorsabbak is lassabbak is. Ez a normál kategória amit mondott.

Minden rendben, ne aggódj! Hamarosan egyedül fel fog ülni( én sem hittem, hogy valaha megcsinálja :p) és fel akar majd mászni mindehová. Az enyém most ezt csinálja.

2009. dec. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9 hónapos volt 8-án lány (8,5 kiló és 78 cm) Ül, áll, mászik, lépeget bútoroknál, egy kézzel kapaszkodik.

Mindent kipakol. leszed, ledobál, virágokat kezelésbe veszi

Monjad a ba-ba, ma-ma.

Tapsikol és pápázik, de csak ha van kedve.

pl pelenkázásnál újabban állandóan tapsi-tapsizik

3 foga bújt ki az elmúlt 3 hétben (egy alul, kettő felül)

2009. dec. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!