Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél honapos babàma...

3 és fél honapos babàmat hozzätplàljam?

Figyelt kérdés

A gond az hogybeba start màr gyenge neki(ugye tàpszeres)az egy fokkal erösebbtöl meg megy a hasa màr két hete:(

Ujabb tàpszercserövel nem akarom hirtelen megterhelni.

Azon gondolkodom hogy mmegkezdem a hozzàtplàläst répàval,meg almàval.

Szerintetek vàrjam még meg mindenköpp a 2 hetet,vagy kezdjek neki\'?


2009. jún. 30. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lassan nyugodtan próbálkozhatsz. Mi 2,5hósan kezdtük és semmi problémája nem lett a kislányomnak. Először levekkel próbálkozz (alma, barack), utána jöhetnek a pépek. Lassan tejpéppel is megkínálhatod; az is 4hós kortól adható.
2009. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan elkezdheted a hozzátáplálást. Az én kislányom ma 3 hónapos és a védőnő mondta, hogy nyugodtan kezdjem el a hozzátáplálást, mivel kevés a tejem. Azt is mondta, hogy almát, barackot, körtét is adhatok, ahogy érnek a gyümölcsök, aztán jöhetnek a zöldségek is.
2009. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi akkor holnap megkapja az elsö falatot(almàt)
2009. jún. 30. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!