Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 honapos kaphatja a 10...

9 honapos kaphatja a 10 honapos kortol ajànlott bébiételt?

Figyelt kérdés
Vetem bébiételt,vagyis inkàbb valami joghurt alapu desszert,rà van irva 10 honapos kortol.Az én lànyom 9 honapos.Adhatom neki,vagy baja lehet töle?
2009. dec. 11. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem adsz neki természetes gyümölcsöket,főzelékeket?Azok sokkal egészségesebbek,min t a gyári készítmények.Igaz,hogy több a munka vele,mintha üvegből eteted.
2009. dec. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia!Adhatod.Nem lesz semmi baja!de ha apró magvas (málna,eper stb.)akkor ne
2009. dec. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem semmi baj a bébiételekkel.

De ha az van ráírva, hogy 10 hónapos kortól, akkor még várj vele.

2009. dec. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elsö!Köszönöm a jo tanàcsodat,de nem kérdeztem hogy mi az egészségesebb.Nem adok neki csak gyàri készitményt,de bizony kap azt is.Nincs nekem semmi bajom vele,nem hiszem hogy több méreganyag lenne benne,mint a csapvizben,a fözö olajban,a külföldröl behozott gyümölcsökben....

Mellesleg nekem nem csak a gyermekemet kell ellàtnom,de pontosan délre ebédet kell fözzek pàromnak,mellette takaritok,fözök,bevàsàrlok,orvoshoz jàrok,hozzàtenném segitsöägem nincs ,tehàt se nagyi,se sogornö,se testvér,igy bizony az üveges bébiételhez hozzà nyulok.

A többieknek :A bébiétel joghurt alap,alma és àtfonya izesitésü,külön feltüntetve:gyümölcs darab nélküli.

Ezek szerint nem lesz gond:)

2009. dec. 11. 10:39
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj de nem értelek. Szerintem minden otthon lévő anyuka megcsinálja ezeket amit te leírtál. Semmi extrát nem írtál amit másnak ne kellene megcsinálnija. Nekem sincs segítségem de még emellet egy működő vállalkozást is vezetek. Még is tudtam készíteni a gyereknek kaját. Ha főzöl akkor egyáltalán nem értem miért nem azt adod oda neki azt.

Igen adhatsz már neki ebből az üvegesből. De az enyém már ilyenkor a bolti joghurtokat ette és nagyon izlett neki. A sima joghurt és az ízesítetteket is nagyon szereti. Az ízesítettből csak azok jönnak be neki amiben nincs gyümölcs darab.Sokkal egészségesebb és nem is olyan drága mint a bébiétel változata. Én ilyet csak akkor adtam neki ha a nagy melegben elmentünk valhova és nem akartam, hogy megromoljon a sima joghurt. Mivel az üveges nem romlik meg oyan könnyen. Ne nagyon szoktasd az üveges mű ízekhez mert utánna nagyon sok bajod lesz hogy elfogadja azt az ételt amit ti esztek.

2009. dec. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Nyugodtan adhatod már, az EU más államaiban ugyanezek már 1-2 hónappal korábban ajánlottak.

OFF: semmi gond a bébiétellel, a legtöbb sokkal finomabb mint amit én tudok kotyvasztani...

2009. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát az a te szégyened ha jobb ízű a bébi koszt mint a tied. Majd öt évesen is bébi ételt akarsz adni neki. Előbb utóbb meg kell tanulni főzni mert mindíg nem élhet a gyerek bébikaján.És ez nem a kérdezőnek szólt.
2009. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De idiotàk vagytok,elnézést kihoztàtok belölem!jOBB A BOLTI JOGHURT,MINT A BABA JOGHURT?vAN RÀ GARANCIÀD?éS KI MONDTA HOGY A GYEREKEMNEK NEM IZLIK A FÖZTÖM?aNNYIRA EGY TUDATLAN,EGY AGGRESSZIV,EGY KÖTEKEDÖS ANYÀK LEHETTEK.

Azt irtam hogy kap mindkettöt,vegyesen,.most ugy tesztek mintha én lennék az egyetlen aki ezt adja a gyerekének.Ne vicceljetek.Szörnyüek vagytok.Màs ember szemébe a szàlkàt,sajàtotokba a gerendàt .....

2009. dec. 11. 14:10
 9/11 A kérdező kommentje:
Még valami:Nem adok a sajàt fözött ételünkböl,mert mi lecsot ,pörköltet, és hasonlo dolgokat eszünk legtöbbször,nem hiszem hogy jot tesz egy ilyen pici gyereknek az ilyen kaja....Bàr nàlatok kitudja mit kap a gyerek.
2009. dec. 11. 14:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi bajod a lecsóval? Az paprika és paradicsom? Csak nem kell olyan zsírosra készíten és amikor már kivettél belőle a gyereknek akkor ízesíted.. Ilyen idősen már ehet paradicsomot és paprikát. A pörkölt meg hús. Azt minden nap kell adni neki. Csak le kell turmixolni.A pörköltödbe teszel egy két kocka csírke húst és azt kiveszed neki. Szerinted te min nőtél fel?
2009. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!