Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kakaóport tehetek...

Milyen kakaóport tehetek kisfiam tápszerébe? A védőnő szerint már kaphat. Azért szeretném vele megkóstoltatni, mert nemsokára itt a szülinapja, és gondoltam csinálok valami csokis tortát, de mivel még nem evett ilyesmit most adnék neki.

Figyelt kérdés
1 éves lesz pár nap múlva, és a tortán nagyon agyalok hogy milyen legyen, mert tojásfehérjén kívül már mindent evett. (tejet is, de csak úgy hogy főzelékbe tettem, úgy egy az egyben még nem itattam vele)
2009. dec. 18. 14:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
210 ml-hez két kiskanállal
2009. dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. dec. 18. 15:36
 13/15 anonim ***** válasza:

Mi először az Ovomaltint próbáltuk, mert elég székrekedéses. Ebbe is van kakaó, de nagy része inkább cikória. Azóta már ivott igazi kakaót és tényleg elég székrekedéses lett tőle. Szóval inkább csak Maci kávét vagy Ovomaltint kap. Amúgy 2,5 éves és 2 éves korában hagytuk el a babatejet és vezettük be a tehéntejet.

Nekünk túrótorta volt az első szülinapkor. Mi inkább a tojásfehérjét( kóstoltatást) hoztuk pár héttel előre, hogy ne a tortában találkozzon először vele.

2009. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, lehet tényleg maradok a túró tortánál.
2009. dec. 18. 19:14
 15/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki kakaót, nem lesz tőle semmi baja. Hidd el imádni fogja:)
2009. dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!