Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 50-55 ezer forintot szánunk...

50-55 ezer forintot szánunk autósülésre (9-25 kg). Ennyiért lehet már jót venni? Hol vennétek és milyet?

Figyelt kérdés

Fogalmunk sincs egyenlőre az autósülésekről, körül sem néztünk még, mert annyira nem volt eddig sürgős (7 hós a baba). Most kezdtünk el gondolkozni, hogy mennyit szánunk rá.

Milyet vegyünk szerintetek?


2009. dec. 16. 14:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A vaterán olcsón lehet jó üléseket venni.Annyi pénzből már simán nagyon jó gyerekülést tudtok venni.
2009. dec. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Ferráris ülésünk van és imádja a baba.

Ő is 7 hónaposan kapta. Jó magas és mindent lát utazás közben és ami nagyon fontos, hogy eszméletlen kényelmes, és a kialakítása is nagyon jó. Nekünk nagyon bevált csak ajánlani tudom. Az ára 40.000.- körűl van, attól függ hól nézed.

2009. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ennyiért már babakocsit is kapsz!
2009. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ennyiért a legszuperebbet is megkapod.
2009. dec. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hát lehet, hogy kicsit el vagyunk tájolódva az ülések terén, ami az árat illeti...

Most nézegetem és ennyiért nagyjából a legjobbak vannak.

Milyet vennétek?

(Maxi Cosi, Concord, STM stb..)

2009. dec. 16. 14:17
 6/20 anonim ***** válasza:

[link]

Itt elég sokfélét találsz.


Nehogymár 50ezret költs ilyenekre... mi 6ezerért vettünk használtan, semmi baja, olyan mint a linken látható második.

2009. dec. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mi itt vettünk majdnem mindent, nagyon érdemes megnézni babaholmikolcson.hu
2009. dec. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi a linket! Igazatok van, már én is látom, hogy bővel lehet olcsóbbakat kapni. Nem tudom, mit hittünk...:) Köszi
2009. dec. 16. 14:20
 9/20 anonim ***** válasza:
Mi a Praktikerben vettünk ülést ugyanaz mint a többi márkás ülés semmi különbség nincs csak a márka ami miatt azok jóval drágábbak és ugyanazt a célt szolgálja.Amúgy mi 12000 Ft-ért vettük,teljesen jó stabil,kényelmes nem kemény (némelyik márkásabb ülés olyan kemény mintha kövön ülne a gyerek).Egy tanács sokaktól hallottam hogy megvette a bőrrel bevont drága ülést több tízezerért és a gyerek állandóan beleizzad,odaragad ha meleg van stb.Meggondolandó mit választasz.
2009. dec. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Lehet hogy én is elbénáztam, a Brendon outletben vettünk Concord-ot, 38 e körül volt, ott ez középkategóriás ár volt.

Az üléssel egyébként elégedettek vagyunk, elvileg végig kiszolgálja a gyerkőcöt. Ha nagyobb lesz vmi betétet lehet venni hozzá a mostani támla helyett, nem kell az egész ülést kicserélni. Lehet dönteni valamennyire, így kényelmesen alhat benne. Az anyaga nem orkános, uh nyáron nem úszik az izzadtságban a manó. És elég design-os, olyan kis Schumi-s benne a manó, bár a használat szempontjából ez mellékes :)

2009. dec. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!