Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak vele, hogy ne...

Mit csináljak vele, hogy ne csak 3-szor egyen egy nap?

Figyelt kérdés
kislányom 7,5 hós...amikor még volt tejem, megvolt a napi 5 étkezés (reggel szopi, délelőtt rizspép gyümivel, ebéd főzi, uzsonna rizspép gyümivel, fürdés, este szopi) de sajnos a tejem már teljesen elapadt (bár reggel még ráteszem pár korty le is megy) de az mintha elég lenne neki. A tízórai (11óra) meg az ebéd(15 óra)az maradt, az uzsit nem fogadja el, így vacsorára(este fél 7)(anyatej híján) megeszik kb. 200-240 ml rizspépet...de ez így szerintem nem egészséges, mert ha azt a reggeli szopit leszámítjuk, mert az tényleg nem sok, akkor kvázi 3-szor eszik...amúgy nyugodt, jókedvű így is, és elég dagi, 9,5 kg és fizikálisan is remekül fejlődik, egy hónapja felállt meg minden, csak nem tudom, hogy ennek lehetnek-e hosszabb távú következményei...hogyan állítsam vissza a rendet?
2009. dec. 16. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben kár aggodni. Esetleg kérj tejet egy ismerős szoptatos mamától.
2009. dec. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj ezen! Mi már elég régóta elhagyjuk szinte mindkettőt. A tízórai és az uzsit. Nálunk átalussza! Szerintem ez nem gond, hisz ők már tudják ezt hidd el. Ha kellene neki felébredne. Az én kislányom is felszokott ha éhes ezekben az időpontokban.

Szóval nyugi! Majd akkor tudod leginkább szabályozni, ha nagyobb lesz!

Ha meg jókedvű, rendesen fejlődik akkor nincs is baj! De ha esetleg aggódsz kérdezd meg a gyerekorvost vagy a védőnőt. Ugyanezt fogja mondani, nekem is ő mondta!

Amúgy a lányom akkor kezdte el, amikor elkezdett mászni és többet mozogni, játszani.

2009. dec. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!