Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran használjátok a...

Milyen gyakran használjátok a porszívós orrszívót?

Figyelt kérdés
Sokaknál olvasom, hogy még nem is használták, de ha csak cicakaka :) van azt hogy szeditek ki? Mert nekem azzal jön ki csak. És hallom, hogy még van bent az orrában (szirtyog) azt hogyan tudom kiszedni? Be kell fogni a másik orrlyukat? Ti mit cseppentetek bele? Én kipróbáltam az otrivint, de csak lenyelte. 3,5 hós
2009. dec. 15. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az Aquamarist használtam.Az én fiam is szöttyögött,a védőnő azt mondta,ilyen típus...egy idő után tényleg megszűnt neki,de én szívtam naponta 4x-5x.Ennyiszer ajánlották.
2009. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fotucsok ***** válasza:
szia, a cicakakát én ilyen gombócos végű fültisztító pálcikával szedem ki. Ha hallom hogy leves az orra, akkor cseppentek ezt a sima sóoldatos cseppet és kiszívom. Ha szürcsög, akkor többször is naponta. Este lefekvés előtt mindenkép.
2009. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kb. olyan 2-3 naponta szoktam, pedig nincs megfázva, de addigra már látom, hogy van egy kis fikusz.

Ha csak a szélén van egy kis száraz, akkor azt fültisztítóval, vagy ügyesen, gyorsan, óvatosan - és nyugodt állapotában szemöldökcsipesszel, de azt is úgy, hogy a legvégén fogom meg, ha mégis "bemozdulna, akkor se legyen semmi gond + a másik kezemmel "kitámasztom az arcát, biztos, ami biztos.

De a szörcsögőset csakis orrszívóval lehet, előtte sterimar microspray-t használunk 0-3 éves korig van, azt könnyű befújni, így védjük az orrnyálkahártyát.

Én nem tudom, hogy régen, amikor még semmilyen orrszívó nem volt, hogyan oldották meg???

2009. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én naponta kb 3x. születése óta van fehér nyúlós váladék a nózijába, már több cseppet is kipróbáltunk és nem múlik neki, most anyatejet csepegtetek.
2009. dec. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!