Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsival ilyen időben ti...

Babakocsival ilyen időben ti kimentek? -----> SOK VÁLASZT PLS

Figyelt kérdés
Muszály boltba mennünk meg hát a mindennapi dolgokat elintézni,és mivel a párom dolgozik nincs kire hagynom a kisfiam?Denemtdom milyen közlekedni ilyen időben mondjuk remélem a járdákról azért elkotorják a havat....(hós a kiskrapekom:)
2009. dec. 15. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is muszáj menni, hát megyünk.

Jól felöltözünk és óvatosabban közlekedünk majd az autósok miatt, ilyenkor nekik is nehezebb megállni.

2009. dec. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi is kimegyünk. Kb egy órát szoktunk csavarogni, bár tegnap nyűgös volt már a kisfiam hazafelé, de az azért van, mert ő nem szeret hanyatt lenni és kb 10 percet aludt csak a babakocsiban.

Ja, nálunk még nincs nagy hó, csak hideg.

2009. dec. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is kimegyünk, de nem mindennap. Csak ha van valami dolgunk.
2009. dec. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha muszáj menni, akkor menjetek. Én minden nap kiviszem a kislányomat, ha rossz az idő, akkor is, mert igényli. Ha valami miatt nem megyünk ki, nyűglődik, mutogatja az ajtót.. Nálunk még nincs hó, de tavaly télen is sokat voltunk kint, kellett a levegő mindkettőnknek.
2009. dec. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen kimegyek, kell is menni. Posta, iskolába befizetni, boltba..
2009. dec. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

előző

náluk sincs hó Pesten, de remélem fog esni:-))

2009. dec. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szinte minden nap kimentem vele. Volt, hogy csak a teraszra toltam ki aludni. Jól bebagyuláltam sok pokrócba. Inkább a pokróc volt több, mint a ruha. Az öltöztetést soha nem vittem nála tulzásba, pláne, ha vásárolni mentünk. Egyszerűbb levenni a néhány pokrócot, mint a kabátot, pulcsit és még ki tudja miket adnak a babákra manapság. Most 16 hónapos és minden nap megyünk csavarogni kb egy órát, akár esik, akár fúj, akár ködös, stb. Eddig összesen kétszer voltunk betegek, egyszer hathónaposan hörghurutja volt, nekem akkor tüdőgyuszim. És 13 hónaposan neki egy kis orrfolyás, nekem torokgyulladás.
2009. dec. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a -10 fokban is kénytelen leszek kimenni,vásárolnom muszáj,a férjem dolgozik.Ez van.A gyereknek is kell mindennap a levegő,ha nem is órákra,de egy kicsit mindennap kiviszem,még ha nem is kell vásárolnom akkor is.Sokszor azt nem értem mikor azt kérdezik,hogy egy éves babát ki lehet e vinni ilyen időben...:-/ És akinek télen születik a babája?Az egész télen nem viszi ki?Én mindennap kiviszem,eddig nem volt beteg.

4 hónapos.

2009. dec. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7hós
2009. dec. 16. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!