Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékötletetek van...

Milyen ajándékötletetek van 8-9hónapos babának? Sajnos nincs pénzünk, de szeretném "meglepni" kislányomat!

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
A lányom kb. ennyi idős lehetett amikor kapott egy húzható kis teknőst,formabedobó gömbbel ami a teknője,nem túl nagy szám, de mai napig szereti, és 600ft volt.
2009. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100ft-osba vettük:)
2009. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kis babának még nem is kell drága ajándék. Szerintem vegyetek neki műanyag könyvet amit fürdés közben nézegethet vagy habtapit. Tényleg bármilyen "hülyeségnek" tudnak örülni hisz tudod. Az enyém is mindig az üres ásványvizes üveggel játszik a legjobbakat meg a tusfürdős dobozzal.
2009. dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, az enyémek is azzal játszanak. A párom szerint egyáltalán nem kell nekik semmi,de én szeretnék. A teki egész aranyos lehet.
2009. dec. 14. 22:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Mikulásra kapott sok mindent a nagyszülőktől, keresztszülőktől meg tőlünk is kapott valamit. Szerinted mivel játszott egész nap? A mikulás csomaggal, az üres zacskóval. :p A játékokra rá se bagózott.

2009. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam most kapott pancsolós kiskönyvet, 900 ft volt, és imádja. Fiam most lett 9 hónapos, rág mindent és ez a kiskönyv erre lett kitalálva. S teknőc szerintem majd 12 hónapos kora körül kezd érdekes lenni, de tény, hogy aranyos játék. Én is szemezek vele.
2009. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi minden évben vettünk sok és drága ajándékokat. Idén a kisfiam már három és féléves És mit kér karácsonyra? Karácsonyfát. Neki nem kell semmi, csak a karácsonyfa. Mondtam neki, de van ajándék is, nem, csak karácsonyfát. És a tévében volt egy riport két ilyen korabeli gyerekkel, és mit kértek? Karácsonyfát. Nagyon édesek voltak mert a riporter erősködött, hogy ajándéknak a fa alá, mit kértek, és az egyik banánt kért a másik meg körtét.

Úgyhogy idén nem koncentrálunk az ajándékra, mert úgy tűnik ez nekünk fontos, nem nekik.

2009. dec. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a játék boltban találtam plüss labdát ami csörög. 600ft én azt veszem a fiamnak.
2009. dec. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Képkeret, néhány kép rólatok és a gyerekről, filccel, maradék csomagolópapírral vagy virágkötő papírral dekorálod, kedves szöveget írsz a képek alá és kész az egyedi ajándék.

De csinálhatsz talp és tenyérlenyomatot is neki.

Kreatív albumot. Mondjuk ez drágább. Én a hobbiboltban kapható albumot hanyagolom, mert nagyon körülményes és időigényes az elkészítése. Vettem ugyanannyiért vastag fotóalbumot nagyot (mint az esküvői albumok szoktak lenni), ebbe teszem a képeket és rajzolok, írok, ragasztok, gyorsabb, mint a kreatív album.

De 100-as boltban nagyon jó áron lehet kifogni dolgokat, teszveszen 1 ft-ért is, vagy nézz be ide:

[link]

Készíthetsz maradék anyagból meg fakanálból babákat, vagy előkeresheted régi kedvenc macidat és megörökölheti tőled. Ha nagyobb lesz, értékelni fogja.

2009. dec. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!