Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka, aki a baba...

Van olyan anyuka, aki a baba 6 hónapos korában visszament dolgozni? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Két barátnőm is visszament babájuk 3 hónapos korában, de csak heti pár napot (egyik fodrász, másik kozmetikus). Mindkettőnek a férje vigyáz addig a babára. Egyik baba csak tápis, másik baba anyatejes+tápis(amíg anyukája dolgozik, sajnos fejni nem tud).
2009. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ÉN IS ISMEREK, NAGYI VAGY A PÁRJA VIGYÁZOT A GYEREKRE

A MUSZÁLY NAGY ÚR. HA OLYANOK A Z ANYAGI HELYZETE, LEHET AZ JOBB MEGOLDÁS

2010. febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én visszamentem pont 6 hónapos korában, a nagymamákkal van a pici napközben. Az egyikük közelebb lakik, igy be tud járni naponta, ő jön hétfő-kedd minden héten, a másikuk messzebbről jön, ő itt is alszik minden csüt-pénteken, a szerdát pedig váltják egymás között. Eredetileg úgy gondoltam, hogy családi napközibe jár majd a kisfiam heti 3 napot, de igy alakult, egyelőre nem bánom. Általában jól birja, de abba nem merek belegondolni, mi lenne vele mondjuk bölcsiben... Sok sikert nektek is, kitartást!

Egy 10 hónapos kisfiú anyukája

2010. febr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!