Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem a kérdésre válaszoln...

Miért nem a kérdésre válaszolnak sokan?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem és eléggé zavar, hogy egyesek nem arra válaszolnak ami a kérdés, hanem okoskodnak.


Én is tettem már fel kérdést a szaporító fejéssel, hogy hány percig kell, hogy kell, erre azt kaptam tegyem mellre többet. Hát köszi. Tudom, ha szopizna a babám, de nem, és nem értem miért nem a kérdésre válaszolnak. Ha nem tudják akkor nem kell válaszolni. Nem az volt a kérdés hogy mivel lehet még serkenteni a tejet... Meg hogy miért akarom én szaporítani, honnan tudom hogy nem elég?...ami amúgy elég, csak szeretném ha egy mellből jönne le a 120-140 mert fagyasztani is akarok...de eddig mindig elég a babámnak!

Az előbb egy anyuka kérdezte hogy hogyan készítse el a krumplit a 3 és fél hónapos babájának a védőnő tanácsára. Erre az első válasz az hogy még korai. De a baba tápszeres, és biztos megvan az oka, hogy ezt tanácsolta a védőnő. Már megint egy okoska válasz! És még nagyon sok ilyen van!

Engem bosszant, mert ha érdekel valami és felteszem a kérdést, nem másra vagyok akkor kíváncsi.


2009. dec. 12. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Én meg azt nem értem, hogy a kismamák honnan tudnak annyi gyökér kérdést feltenni?

És miért nem használják a keresőt?

Mi ez a gátlástalanság, hogy hiába 600x megkérdezték már, Ő lusta olvasni, és más szavakkal újra és újra megkérdezi.

2009. dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért mert lehet h nem tud pontosan válaszolni a kérdésedre de segíteni szeretne.Engem nem bosszant mert tudom h a jó szándék van benne.Engem az jobban zavar ha valaki veszekedni jönnek a kérdésemre vagy az ha nem is válaszolnak
2009. dec. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Mi van nem bírod az építő jellegű kritikát?És ha legközelebb valaki anyuka megkérdi,hogy adhat e a 3 hónapos gyerekének tenger gyümölcseit ebédre,akkor megírod hogyan tálalja?
2009. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

hát figy biztos nem a rossz szándék vezérli azt, aki azt mondja hogy ne adjon a 3,5 hónapos babának krumplit még akkor sem ha egy roppant jól képzett, okos (na ilyen nincs) védőnő azt javasolta!

ha te csak igen, nem válaszokat akarsz 1. ne járj ide, 2. tedd föl úgy a kérdést hogy arra csak 2 válasz legyen lehetséges:D

2009. dec. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Azért nem a kérdésre válaszolnak sokan,mert, vagy nem értik a kérdés hátterében lévő okokat(pl.kérdés:3hónaposnak hogy készítsek főzeléket?válasz:Még korai. -nem tudja a válaszoló hogy a pici anyatejre érzékeny, a tápszerek allergiás reakciót okoznak nála)vagy szimplán rossz passzban van a válaszoló, mert a kicsinye egész éjjel ébren tartotta,és mikor reggel kávét készített volna, észre vette hogy nincsen otthon kávé....bosszantó. :) Szeretek veletek beszélgetni,még ha nem is nevezhető beszélgetésnek.Jó hogy törődtök másokkal, hogy válaszoltok kérdésekre,bíztatjuk egymást,és segítünk ha tudunk.Néhány személyeskedő megjegyzést vagy csipkelődő beszólást én mindig a kávé hiányának tudom be. :)
2009. dec. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem kávézom :-D
2009. dec. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Én egyetértek veled, sok okos van. Van egy 2 hónapos babája és akkor már úgy csinál mint ha felnevelt volna már 15 gyereket meg amúgy is diplomája van gyerek meg baba gondozásból.

Tisztelet a kivételnek és akinek nem inge ne vegye magára.:p

2009. dec. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen,sokszor tenyleg nem a kerdesre valaszolnak.

En pl egyszer feltettem egy kerdest h mit csinalnak a hosszuhaju anyukak a hajukkal h a gyerek ne tephesse meg,mert h en is hosszuhaju vagyok es a ferjem nem szeretne h levagassam ugy h otleteket varok.

Erre az egyik azt reagalta h milyen szar ferjem van h nem engedi levagatni a hajamat.:(

Mostanaba kulonben nagyon megy egymas bantasa ezen az oldalon.Engem nagyon elszomorit.

2009. dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

10:05-nek: nem az építő kritikáról van szó. Hanem hogy azért van az oldal hogy kérdésünkre választ kapjunk és nem kioktatást! Ha valaki pl nem tud szoptatni és más tejserkentő tanácsot kér mint a mellre tevés, annak miért kell jönni a szoptatással. Vagy ha valaki majdnem 4 hónaposan el akarja kezdeni a KÓSTOLTATÁST annak miért azt kell írni hogy korai, miért nem azt ami a kérdés: így készítsd vagy úgy ne... vagy ha cumisüvegből akar teát adni és azt kérdezi milyen teát adjon, egyből hogy minek teáztatni az akkora gyereket. Akkor inkább ne írjon rá semmit.


Az meg megint más dolog hogy ha valaki véleményre kíváncsi, mert minden embernek más a véleménye. De ha konkrét dologra kíváncsi akkor arra konkrét választ is vár szerintem mindenki. Különben nem így tenné fel a kérdését.


Köszönöm a válaszokat.

2009. dec. 12. 18:21
 10/10 anonim ***** válasza:
elsőnek: szerintem ez az oldal azért jött létre, hogy itt kérdezzünk. Szerintem DE :D
2010. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!