Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy sok normáli...

Miért van az, hogy sok normális kérdésre tiszta bunkó, paraszt emberek válaszolnak, akik jól lehurrogják az embert, hogy hülye?

Figyelt kérdés
Tiszta nem normálisok! Mit tehetünk ellenük? Nem hegyi beszédet kérünk, az válaszoljon aki tapasztalt, nem az aki ellenzi
2009. aug. 25. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sokszor én is felhúzom magam...

Egyrészt amiben nincs tapasztalatom, nem válaszolok, hisz mit is írnék...

Másrészt, aki nem tud normálisan írni, inkább ne írjon. Menjen chatelni, ott lehet parasztnak lenni egymással, másról úgysem szól.

Utálom azt is, ha tök nem a kérdésre válaszol valaki...

De ami a legjobban dühít, ha a kérdésemből vita lesz, és 26 kérdésen keresztül egymást fikázzák...holott már fogalmuk sincs, mi volt a kérdés...

Ellene tenni nem tudsz, max annyit, hogy nem veszed figyelembe a válaszolót, és bízol benne, hogy sok negatívat kap, és előbb utóbb eltűnik a válasza...

2009. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát, igen remélem. :)

Én sem szólok olyanba bele soha, amihez nem értek, vagy tényleg nincs tapasztalatom.

Jó lenne ha mindenki így gondolkodna, mint Te és én. :))

2009. aug. 25. 20:11
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek veletek, ha nem tudok segíteni Én is átlépem a kérdést.

Sokan itt nagyon tudják osztani az észt, kíváncsi lennék pár év múlva, hogy kinek milyen a gyereke, mennyire volt beteges és milyen felnőtt cseperedik belőle!

2009. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát igen, én is jártam többször így. pl. megkérdeztem, hogy hogyan tudnám úgy leszoktatni a ciciről, hogy ne viselje meg a gyereket nagyon. Erre valaki azt írta, hogy minek nyavalygok, ezen minden gyereknek át kell esni, ha ordít akkor hadd ordítson. Hát az ő gyerekét őszintén sajnálom.

Kár, hogy nem látjuk, hogy ki a válaszoló, de némelyik komoly szegénységi bizonyítványt állít ki magáról.

2009. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én ezen az oldalon azt tapasztalom, hogy több a mese mint a valóság!Amit egyes anyukák leírnak hogy mit hogy kel csinálni egy gyerekkel azt is szinte parancsba adva, na szóval nem hiszem el amit leírnak.csak a tökéletes szuper anyukáknak akarnak látszani.
2009. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is kaptam már a kérdésemre hasonló, bunkó, okoskodó válaszokat, de én visszaírtam és mondtam, hogy keressen másik topikot, erre bocsánatot kért. Van ilyen is. Egyébként meg ezt a topikot azért találták ki, hogy feltehessünk olyan kérdéseket, amiket egyébként máshol nem mernénk, vagy hülyének néznének miatta. No, szerintem, aki lehurrogja a másikat az nem ide való, csak unatkozik és próbál marha okos lenni, persze tanácsot meg nem ad!
2009. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!Na igen,minden második kérdésnél véleményeket és nem válaszokat olvasok!Szinte minden nap van egy téma,illetve kérdés,ami indulatokat gerjeszt.Ha az általam feltett kérdésre számomra nem szimpatikus választ kapok,akkor sem kezdek el vitázni,bunkózni és nem sértem meg az illetőt,még így látatlanban sem.

Persze felidegesít,ha butaságot vagy provokatív dolgokat olvasok,de ez legyen inkább a válaszadó (vagy épp kérdező) "szegénységi bizonyítványa" ...nem?!

Az ilyenkor a legjobb megoldás,ha nem reagálsz és annyiban marad az egész,nem lesz vita és felesleges "anyázás".

2009. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy külön "banda" is, akik leugatnak meg lepontoznak, úgy vettem észre. Tudjátok, akiket néha ki is szoktak moderálni. A többiek között meg szerintem csak annyi a gond, hogy a gyerekvállalás témában olyan eltérő nézetek vannak, úgyhogy az egyik oldal könnyen nekiesik a másiknak. Meg hát csupa nő, az sem mindig szerencsés, főleg név nélkül, lehet egymást szapulni :D:D
2009. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért mert ezek az emberek,tényleg tiszta paraszt bunkok.Nekem már volt olyan,hogy lefikázta a válaszomat,egy olyan válasz amit 5évig tanultam,14éve a szakmában dolgozom és kiosztott.Na most,hogy magyarázzam el neki,hogy az ő válasza volt a baromság az okoskodo.Egyébként mikor még terhes voltam és ültem a vároban két kismama erről az oldalrol beszélt.Én meg csak néztem,hogy tényleg ilyen butákkal "beszélgetek"nap,mint nap.A kapanyél kilógott a szájukbol,nem akarom őket bántani,de nem sok jot néztem ki belöllük.De nekem lejön egy válaszbol,hogy vannak itt igen tanult,jol szituált emberek,gazdag szókincsekkel,jo ötletekkel,azért maradtam még ezen az oldalon.Mert néha tényleg nagyon zavaró a bunkó válasz.De probálok nem foglalkozni vele.
2009. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ezt lehet tenni: irj vissza trágár szavakat kommentként, és kitölik az egész kérdésed és vége a vitának.
2009. szept. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!