Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy felelőtlenség lenne...

Nagy felelőtlenség lenne részünkről a férjemmel ha ma fölvinnénk a 3 hetes babánkat a mamájához, de estére már vissza is hoznánk?

Figyelt kérdés

Vidékiek vagyunk és ha már mennénk akkor a karácsonyi bevásárlást megejtenénk,de úgy hogy a picit a mamájánál hagynánk.Az is lehet hogy ott aludnánk,de én nem hiszem hogy belemennék úgyhogy estére már jönnénk is vissza szerintem.Ha jól fölöltöztetem és az autóban is jó meleg szokott lenni akkor nem lehet gond ugye?Ti mit tennétek?Az autó út a babával hogy lassabban lassabban megyünk max. 1,5 óra.Nagyon filózok rajta,de én buta már a mama fülébe ültettem a bogarat hogy megyünk.Mennék is meg nem is,féltem még szegényt.Véleményeket szeretnék kérni,de a nagyon sértő válaszoktól légyszi kíméljetek.

Köszönöm!


2009. dec. 11. 14:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
2009. dec. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Simán mennék!Viszont én nem aludnék ott,de ez a ti döntésetek a férjeddel.Mi 6 hetesen mentünk 230 km szilveszter napján(tavaly) a barátainkhoz,és este jöttünk haza.Semmi nem volt.Úgy indultunk,hogy a napirendet ne kavarjuk meg,tehát amikor ébredt evett és utána indultunk,a kocsiban úgyis aludt,mert alvásidő volt.Visszafelé,úgy időzítettünk,hogy fürdésre hazaérjünk(igaz,nálunk"későn" van fürdetés 9-kor).

Ne nyugtalankodj,jól fog esni egy kis vásárlás kettecskén a férjeddel.

2009. dec. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:-)))

Na képzeljétek eljöttünk és itt is aludtunk és kb. 2-3 óra múlva indulunk haza.Tök jó volt minden,nem volt semmi gond az éjszaka sem.Sőt olyan jó volt hogy köztünk aludt a tücsök :-)))

2009. dec. 12. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!