Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik tesz-veszen,...

Anyukák, akik tesz-veszen, vaterán vagy zsibvásáron áruljátok/tátok a fölöslegessé vált holmikat, mennyi idő alatt sikerült eladni ezeket?

Figyelt kérdés
Én zsibvásárral próbálkozom,szerintem nagyon jó cuccokkal és sztem nagyon kedvező árral és még semmit nem sikerült eladnom?Türelmetlen vagyok vagy nektek is sok időbe telt?Amúgy k. 10 napja kezdtem a nagy bizniszt:))Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 10. 15:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Puszi a nagyfiúnak is:)!

2009. dec. 10. 17:37
 12/20 anonim ***** válasza:

Én úgy teszem fel a rucikat, hogy távoli (teljes) és egy közeli (minta) kép. Pontos méreteket mérek mindenhol, mert agyvérzést kaptam én is mikor néztem másoknál, hogy kérésre mérek...pffffff.


Bizományosi. Nagyon meg kell nézni hova adod le. Van ahol olyan magas haszonnal akarnak árulni, hogy tőled fillérekért akarják átvenni, majd többezerért eladni. Na oda ne vidd. Minden egyes darabra alkudtam :D Kezdő volt a bizományos és fel akart törni, mert sok van errefelé kisváros létére van vagy 5-6.

Egyébként igen, úgy fizetnek, hogy leadod, kapsz róla bizonylatot, és utána mész, hogy mi lett eladva. Én füzetet vezetek minden darabról, nehogy átvágjanak, meg hogy tudjam mi van még meg, mit vittek el stb.


6 hónapos kislányom van, mi már 74-es méretet hordunk, mert jó hosszú a baba :D

2009. dec. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Lehet,h én is benézek 1-2 bizományiba!

2009. dec. 10. 18:16
 14/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Általában a nagyobb dolgokat hamarabb megveszik!

Én már eladtam a teszveszen 4 babakocsit/függő vagyok és nehezen találtam meg a mostani igazit:)/,szekrényt,telefonokat,elektromos hintát,pihiszéket stb.

Az a baj,hogy a ruhákat mindenki 1 ft-ért akarja,ami neked akár több ezerbe került,vagy megvenné,de te fizesd a postát,ami az említett esetben 800 ft. körül lett volna.

Az ilyenektől ideges leszek:(!

Inkább ennyiért álljon itthon a szekrény aljában:(!

2009. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát eddig 2szer hirdettem teszveszt próbáltam de semmi még egy árva megfigyelő kérdező se.zt írták nekem itt hogy nem mennek a babaruhák(szerintem más sem)tényleg megnézem én is mennyiért megy hasonlóan raktam fel mint itt egy előttem szóló és a képeim jók és csak a lányomon voltak van ami 1-2szer és van márkás is de igen mindenkinek 1 ft-ért kellene nekem azt is tanácsolták hogy egyenként érdemesebb feltenni mint csomiban.8 és fél hós anyu ja mi az a zsibvásár?
2009. dec. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Szia 16:54-es!

Köszi,h válaszoltál,jó tudni,h nem csak én vagyok ezzel így,na nem mintha a mások problémája megoldás lenne,félre ne érts,de én eddig mindenkitől azt hallottam,h pikk-pakk eladta a dolgokat.Hát nekem nem sikerült:(

A zsibvásár ugyanaz mint a tesz-vesz és a vatera,de ingyenes.

További szép napot!

2009. dec. 14. 17:54
 17/20 anonim ***** válasza:

Én már 4 éve teszveszelek, eladással kb 2 éve próbálkozom nulla siekrrel....

Eddig nem sok minden ment el, egy nadrág, két tömlő, most egy csengő, ami több ezer ft volt, a többi csak egyforintos cucc volt...

Én abban reménykedtem, hogy az ebből befolyt pénzt újab ruhák vásárlására fordíthatom-hát ez nem jött be...De azért hirdetem folyamatosan, sosem tudni...

2009. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
kb. tavasztól árulok ,de sokára jelentkezett az elsö vevö,rugdalodzot,badyt még nem vett senki tölem,de overált,baldechint,stb. igen
2009. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
KEDVEZÖ ÁR !? én is elöször azt hittem jó az ár amit gondoltam ,és azt vettem észre hogy a posta és a pénz utalás nagyon sok .így az árakat nagyon alacsonyra kell tenni,sajna, Most is árulom 4000ft-ért a játszó- szönyeget de a posta + 1700ft hát így nem fogják megvenni mert anyiért van új.RUGIK is fillérek mert a nagyboltokban már lehet kapni 1000-1500ft-ért is.
2009. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez valahol olyan furcsa, hogy sokan panaszkodtok, hogy nem megy az eladás, miközben meg rengetegen vásárolunk az ilyen oldalakon... Ezzel most nem az eladókat akarom piszkálni, meg nem "beszólni" akarok, csak fura, hogy egyrészről kereslet van, másrészről viszont eladni mégis nehéz.

Én egyébként -pedig nem vagyok se sznob, se gazdag- nem szeretem az 1 ft-os dolgokat. Eddig nem is sikerült vennem semmit 1 ft-ért. Sokszor persze a minőséget is tükrözi ez az ár. (Nem a kérdező termékeiről beszélek, csak általában.)

Én azt szeretem, ha van villámára a cuccnak. Mert olyan mindent rögtön akarok típus vagyok. Ha tetszik a cucc, és nem olyan hatalmas a különbség a licitár és a villámár között, akkor inkább leütöm azonnal. Mindenképp utálom, ha hetekig kell várni egy aukció végére (persze tudom, hogy mostanában a hülye jutalékrendszer miatt tesznek fel sokan mindent maximum időre).

Én is úgy vásárolok, hogy mindig hozzászámolom az árhoz a postaköltséget is. Sajnos ez az a pénz, ami elveszik a vevő és az eladó között.


Tudom, ezzel a hozzászólásommal sokat nem segítettem, csak leírtam, hogy én vevőként mit szeretek.

2009. dec. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!