Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik tesz-veszen,...

Anyukák, akik tesz-veszen, vaterán vagy zsibvásáron áruljátok/tátok a fölöslegessé vált holmikat, mennyi idő alatt sikerült eladni ezeket?

Figyelt kérdés
Én zsibvásárral próbálkozom,szerintem nagyon jó cuccokkal és sztem nagyon kedvező árral és még semmit nem sikerült eladnom?Türelmetlen vagyok vagy nektek is sok időbe telt?Amúgy k. 10 napja kezdtem a nagy bizniszt:))Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 10. 15:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Van mait 4 nap alatt van amit 2x14 nap alatt.
2009. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A k. az kb. akart lenni:)
2009. dec. 10. 15:33
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ,akkor még várok türelmesen.legalább van + elfoglaltságom:)
2009. dec. 10. 15:34
 4/20 anonim ***** válasza:

Hát érdeklődő van rengeteg...leütik fizetni meg nem akarnak... :( Aztán 2 hét után negatív és fel vannak háborodva, mert hogy azért nem fizettek, mert nem küldtem.


Könyörgöm! Ki van írva, hogy banki előre utalás...


Van olyan aki elvárja, hogy posta helyett a helyébe vigyem. :) Nincs autónk, s persze utólag derül ki, hogy azt hitte a kismama majd én elviszem hozzá. (kiskád, vadiúj mellszívó készlet, két rakat ruha stb)



Aztán próbálkoztam még bizományival (mivel nagyon jó cuccaim vannak jó áron) na ott elvitték mint a cukrot. :)


A testvérem várandós ismerősei is rendszeresen "bejelentkeznek" hátha valami fincsi is van, sok mindent el tudtam adni. :D Túl gyorsan nő a babám azt hiszem.

2009. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Csinálj jó fotókat, és részletes leírást, ez a minimum.

Én vásárlóként néha elhűlök, hogy milyen trágya módon bemutatott cuccokat árulnak. (Pici, sötét, életlen kép, nuku leírás)

Ha nagyon nem harapnak rá a dolgaidra, akkor viszont mégse olyan kedvező az áruk, és kénytelen leszel leárazni.

2009. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Szia kedves második!

Én is azt látom,h folyamatosan nézegetik a cuccokat,de ég komoly vevővel nem találkoztam.Nekünk is sok minden van,ez miatt is szántam rá magam az eladásra,mert lassan nem férünk a lakásban.Aztán történtek olyan dolgok is,h én vettem használtan játszószőnyeget és közben kaptunk egy újjat és hát az is elég sok helyet foglal.

a bizományi hogy működik,ott akkor fizetnek mikor eladják a dolgokat?

2009. dec. 10. 15:45
 7/20 A kérdező kommentje:

Kedves 15:43-as!

Próbáltam a fotózásból a legjobbat kihozni,egy teljes napom ezzel töltöttem,tényleg próbáltam kihozni a maximumot magamból.Az árakat pedig előbb megnéztem a hasonló kategóriákban és az alapján áraztam.Én úgy gondolom,h a 300-400 Ft.-os átlagárak teljesen jók egy rugdalózóért vagy vastag kardigán illetve nadrágért,a bodyk pedig szinte újjak,azokat kb. 200 Ft-os átlagáron írtam ki.

2009. dec. 10. 15:54
 8/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,mekkora ruhákat árulsz,fiu vagy lány?
2009. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Szia Kedves 17:03


A gyerkőcöm 4 hónapos,de már most 3-6 hónapos rucikat használunk,szóval minden előző méret megtalálható.Kislányom van,a rucik között 80% unisex,de vannak kimondott csajszis ruhácskák is.Ha érdekel,küldj privibe mailt és küldök képeket,ok?

Szia,szép napot!

2009. dec. 10. 17:13
 10/20 anonim ***** válasza:
o!Sajnálom,nekem nagyobb ruhák kellenének az én fiam már 14honapos!De azért köszi,és sok sikert az eladáshoz!
2009. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!