Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik egy nap 7...

Mennyit alszik egy nap 7 hetes babátok? Hogy néz ki egy napjuk? Amikor ébren vannak mivel foglaljátok le őket?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az én babám már 9 hetes, de 5 hetes korától majdnem egész nap fenn van, viszont éjjel alszik, és teljesen magától állt rá.

Egész nap beszélgetek hozzá, a mackóit mutogatom neki, gagyarászik én válaszolok neki, ebből kifolyólag sok mindent megért már. Ha házimunkát végzek, addig ő nézelődik, lefoglalja magát, mindíg talál valami nézni valót. És ha jó idő van, két hetes kora óta a napi 2 óra sétát igyekezünk betartani, akkor legalább pihen, alszik kicsit.

2009. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem az a gondom, hogy ha ébren van, mindig sír. semmit nem tudok sajna tőle csinálni, ha beszélek hozzá, akkor is csak pár percig figyel. állandóan rázni kell, csak úgy van el. van valami ötletetek ez ellen? próbáltam hogy hagyom sírni majd csak abba hagyja, de nem. és annyira belelovallja magát hogy nem hagyhatom.
2009. dec. 9. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 11 hetes a babám és ugyanebben a cipőben járok. Napközben nem marad el a kiságyban, már én is próbáltam a játszószönyeget is, de ott sem marad el. Akkor van el, ha felveszem és vagy az ölemben van vagy sétálgatok vele. Ha lerakom pár perc múlva elkezd sírni és én is hagytam, de már vörös volt a kis feje annyira sírt.Este 11 körül alszik el és akkor reggel 5-ig alszik. Ugyhogy fogalmam sincs mit kellene csinálni!!!
2009. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én Babám már 13 hetes, de napközben Ő is minimálisat alszik, így túl sok mindent én sem tudok csinálni. Már beletörődtem, először tök stresszeltem miatta, de rájöttem hogy "csak" rám van szüksége! Azóta nem izgat a dolog, sőt! Kárpótol mindenért amikor rám mosolyog és hát úgy fogom fel, hogy örökké nem ringathatom, tehát ki kell használnom minden pillanatot! Ez nem azt jelenti, hogy ha megnyekken már felkapom, csak akkor ha már tényleg sír, nem csak nyökög...

Vannak ilyen babák is, ezen nem tudunk változtatni.

2009. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!