Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik pár hetes...

Mennyit alszik pár hetes babátok? Mivel foglaljátok le, mikor nem alszik?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 5 hetes a babám. Nálunk pancsi után van gond, minden este sír vagy inkább ordít. A párom már nem engedi, hogy felvegyem, mert ha felveszem egyből csukja a szemét. Amint viszont az ágyába szeretném betenni, már nyitja is a szemét. A hajnali etetés után sem hajlandó aludni, akkor muszáj kihoznom a szobából. Most sem alszik, sétáltunk a lakásba, mókáztunk az ágyon. Már biztos álmos, most sírdogál:(
2009. máj. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém alszik este 10-től reggel 9ig egyhuzamban evés nélkül (most is azt várom, hogy felébredjen végre), nappal pedig 3x1,5-2 órát. Az a pár óra, amíg nem alszik, szoptatással, vigyorgással, dumálással, játszószőnyeggel telik, simán egyedül hagyhatom a kiságyában is fél órákra, nagyon jó gyerek. Most 9 hetes.

Előttem írónak üzenném, hogy nem fogja szerintem végigüvölteni a fürdetést, ha közvetlenül kaja után fürdeted. Nálunk ez vált be. Én ébredés után etetem mindig, és utána a játék (vagy fürdés), aztán ha kifárad, akkor alszik. Sokon fordítva csinálják. Abból lesz végül a cicin alvás, meg ezek...

2009. máj. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha éppen nem evett vagy nem aludt(ami nagy ritkaság volt) akkor masszíroztam,tornáztattam mert fájt a pocakja,beszélgettem vele,énekeltem,mondókáztam, mutogattam a lakást,elmondtam mi micsoda stb.

Szüksége van a közelségedre,érezze az illatod,a bőröd. Te vagy neki a kaja,a biztonság,a nyugalom!

Olvastam az előző válaszoló hozzászólását. Hát próbált volna az én párom beleszólni. Biztos kioktattam volna...

Mi vagyunk az anyukák,azt tesszük ami a babának jó és ez ellen senki nem tántoríthat el,még az okos,aranyos,

mindent tudó apukák sem :)

2009. máj. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Én kislányom most 16 napos, és eléggé nyűgösködik. Nem bír elaludni szopi után. Gondolom az idő is bekavarhat. Éjszaka is csak sírdogált, ha már nagyon nem bírta ordított. Annyira sajnálom szegénykét... Ráadásul az apukája is elment hétvégére munka miatt, szóval kettesben vagyunk, és eléggé fárasztó. Remélem hamar elmennek a frontok, mert szegényke totál kifárad tőlük. Most még bevetem a sétát szopi után, akkor tud picit aludni, aztán valószínű kezdődik minden előröl. Talán bele kellene ültetnem a hordozóba, ha már nagyon nem bír magával? Jobb lenne? Talán ott elnézegetne. Nem nagyon tudom hogy tudnék segíteni rajta:(

2009. máj. 30. 09:37
 5/5 anonim ***** válasza:
nekünk a babahordozó vált be. amikor már nagyon fáradt volt, de mégsem tudott elaludni és csak ordított, abban hintáztattuk. attól megnyugodott és el is aludt:)
2009. máj. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!