Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is kezdte a hozzátáplálást...

Más is kezdte a hozzátáplálást őszibarackkal? Gyümlcslé hígítva és bébiétel.

Figyelt kérdés
Mennyi idős volt a babátok, amikor elkezdtétek kóstoltatni vele?
2009. dec. 6. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

4 hónapos volt. Almával akartam, de nem fogadta el. És mivel épp szezonja volt a baracknak, hát azzal próbálkoztam, és ízlett neki! Az üveges annyira nem jön be neki, de mixelve valamivel megeszi.

Én csak simán pépesítettem és kanállal kapta. Eleinte kevesebbet majd egyre többet.

2009. dec. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én fagyasztottam le barackot, azt kapta, 4,5 hós volt, először nem fogadta el sem a barackot, sem az almát, csak az alma levét, viszont a sütőtököt elfogadta rögtön, és utána már a barackot, almát is pépesítve.
2009. dec. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
BArackkal kezdtem, mai napig nem szerti az almát, fagyasztottat kap sparban lehet kapni, magában vagy háztartási kekszel baba piskótával banánnal.
2009. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt, fagyasztott, turmixolt barackot kapott (az almától szorulása lett az első alkalom után)A húst is úgy vezettem be, hogy barack közé mixeltem. nagyon szereti.
2009. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!