Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdhetem a hozzátáplálást...

Kezdhetem a hozzátáplálást lefagyasztott házi őszibarackkal?

Figyelt kérdés
Nagyon finom, mézédes és nagyon lédús barack terem nekünk otthon. Leturmixoltam és lefagyasztottam nyár végén, mert mire a baba eheti ezeket, nem terem, csak a bolti van, viszont attól finomabb a saját. Adhatom kezdésnek alma helyett?
2008. dec. 27. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a barack volt a második az alma után, de nem ízlett neki, talán nem volt annyira édes. Szerintem kezdheted nyugodtan a barackkal.
2008. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általában alma az első majd banán, és barack.

Nekem nem volt itthon-nem voltam ilyen előrelátó- és bébiételben adtam neki, de borzalmasan megcsikarta a hasát, nagyon szenvedett 2 napig-mástól meg nem.

De ahogy jónak látod.

2008. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Bár én is almával kezdtem, de utána kapott barackot is. Csak én üvegest adtam, mert más nem volt. Neki ízlet, és nem volt baja tőle.
2008. dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!