Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan közületek ( vagy...

Van olyan közületek ( vagy ismerősötök ) aki H1N1 fertőzött volt és meggyógyult?

Figyelt kérdés
Manapság csak rémhíreket hallani, de kíváncsi lennék, mi van azokkal akik átvészelték. Hogy zajlott, mennyi ideig, mennyire volt súlyos? És be voltak oltva?
2009. dec. 5. 15:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
Lévén, hogy a hivatalos adatok szerint mintegy hetvenezren betegedtek meg eddig és 20-an haltak meg és nem tudom hányan lehetnek kórházban, de ha mondjuk ezer ember van intenzíven akkor is közel 69 ezren túlélték és felgyógyultak mindenféle komlikáció nélkül.
2009. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat, aki meg azon háborog, hogy le lett pontozva, annak üzenem hogy nem én voltam.
2009. dec. 7. 17:57
 13/16 anonim ***** válasza:
73%
a férjem unokatesója,és 2 ismerösöm volt h1n1-es,és mindegyik meggyógyult.azt mondják,olyan,mint egy sima influenza.még korházba sem kellett menniük.egy sima influenzába is meg lehet halni...csak ezt most felfújják...szerintem ne idegeljük ki magunkat.
2009. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Aki azt írta, hogy valamelyik rokona felgyógyult a H1N1 okozta influenzából, annak diagnosztizálták is a vírust vagy csak azt mondták nekik, hogy lehetséges, hogy ez okozta a megbetegedést? Mert én ezt sem értem. Honnan tudják az orvosok, hogy ki volt megfertőzve ezzel a vírussal, ha nem vizsgálják ki mindenkinél?
2009. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A húgom 36 hetes terhesen kapta el. Enyhe lefolyású volt, de befektették pár napra a kórházba, mert kismama. Kapott valamilyen kapszulát, amitől meggyógyult. Már otthon van.
2009. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem volt beteg senki a családból és úgy kapta el a gyerek. Apám olatta magát egyedül. De csak anyám és apám látogatták a gyereket. Én és a testvéreim nem nagyon. Elkapott valami hepatitist is, vagy nem tudom mit, és az agyát támadta meg. Azt tudom, hogy több napig lázas volt és azt hitték majd elmúlik és a végén már alig reagált és akkor vitték be.
2009. dec. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!