Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan anyukát keresek, aki...

Olyan anyukát keresek, aki nem engedte hogy átmossák a babája szemét? Mi lett vele, meggyógyult magától?

Figyelt kérdés
A babám már fél éves .Könnyezik,váladékozik a szeme.néha nagyon csúnya,néha viszont semmi baja nincs.Ötletek ? Köszönöm !
2010. szept. 10. 09:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nekünk meggyógyult a szemcsepptől és hogy masszírozgattam a szemzugát.
2010. szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapos koráig makacsul ellenálltam az átmosásnak. Csepegtettünk százfélét, masszíroztam, stb. Semmit nem javult. Végül fel kellett adjam. 30 mp-es "beavatkozás" volt és másnaptól kezdve soha többé nem volt váladékos. Előbb kellett volna mennünk, de persze én sem akartam ezt a tortúrát neki. De muszáj volt.
2010. szept. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

milyen szemcseppet használtatok ?Mert mi máár 5 félét.aztán szép lett tőlük,majd újra előjött.

hogyan maszírozod ?

2010. szept. 10. 09:41
 4/26 A kérdező kommentje:
2-nak : bent voltál a babáddal ?Hogyan csinálják ?
2010. szept. 10. 09:43
 5/26 anonim ***** válasza:
Mi megvártuk a bűvös 3 hónapos határt. Én sem szerettem volna ennek kitenni a babámat, de mivel nagyon csúnya volt a szeme, szinte folyamatosan össze volt ragadva, így attól féltem, többet ártok, ha nem mosatjuk át. Tényleg nem tart sokáig a dolog, nagyjából egy perc az egész. Az én kicsim leginkább azért sírt, mert szorosan lefogták, dehát muszáj, hogy nehogy megmozduljon. Úgy zajlik, hogy egy injekcióstűvel valamilyen folyadékot fecskendeznek be a szemzugába. Látni szörnyű volt, hogy tűvel közelítenek a szeme felé... Egyébként mikor fecskendezték, tényleg lehetett hallani, hogy "átszakított" valamit a folyadék. Ahogy felvettem a kicsimet a beavatkozás után, már el is felejtette az egészet. Nekünk még egy hétig kellett utána antibiotikumos szemcseppet használni, de utoljára a felszúrás előtt váladékozott a szeme, azóta sem, pedig már eltelt fél év.
2010. szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: nekünk az első pár hétben megoldódott, szóval lehet, hogy tényleg jobban jártok, ha nem szenvedtek tovább, hanem átmosatod, és végleg meggyógyul a pici szeme.
2010. szept. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Mi is szenvedtünk vele több hónapig,mire megkaptuk a szemészetre a beutalót legalább háromféle szemcseppet használtunk el+ kamillázáa ezerrel elmúlt magátóla szemészetre nem kellett elmeni hálaistennek!Ahogy nő a kisbaba orra úgy ki is dugul.
2010. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
én átmosattam több heti kegyetlen szenvedés után. állandóan váladékozott a szeme, mindig piszkálni akarta, sírt mert zavarta. mikor aztán elkapott rá egy fertőzést akkor nem kockáztattam, hogy maradandóan károsodjon a szeme. kb 5 perc a beavatkozás, egy pici csövön sóoldattal kimossák neki. varázsütésre múlt el minden gond. sírt ugyan, de inkább a lefogástól, 5 perc múlva már vigyorgott. szóval nem értem miért teszi ki szenvedésnek a gyerekét egy anya, csak hogy bizonyítsa ez homeopátiával is gyógyítható. lehet hogy így van és lassan elmúlik, de nekem is rossz lenne, ha állnadóan csipás lenne a szemem, ráadásul ha elkap egy fertőzést a pangó könnytől fekélyesedhet a szaruhártya és később csak műtéttel nyitható újra a csatorna. nekem ennyit nem ért.
2010. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Második vagyok: igen, fiziológiás sóoldatot fecskendeznek. Én beültem egy fogorvosi székbe, bbaba az ölemben, igazából férjem látta a dolgot. Azt mondta KEGYETLEN sok genny jött ki, nem is hitte volna... És bizony 10 mp múlva már megnyugodott és azonnal elaludt (bébireflex a "sokk" után :D) és utána még egy hétig kellett cseppezni de már másnap nem volt panasz.

Mostani eszemmel nem vártam volna ennyit...

2010. szept. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
előzőhöz: valami ilyen-olyan cilin nevűt, meg Tobrexet is, többire már nem emlékszem, mindenkinek uazokat adják.
2010. szept. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!