Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan anyukát keresek, aki...

Olyan anyukát keresek, aki nem engedte hogy átmossák a babája szemét? Mi lett vele, meggyógyult magától?

Figyelt kérdés
A babám már fél éves .Könnyezik,váladékozik a szeme.néha nagyon csúnya,néha viszont semmi baja nincs.Ötletek ? Köszönöm !
2010. szept. 10. 09:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiamnak 5 hónapos korában csinálták meg. Bent akartam maradni én is, de mondta a doktornő, h. jobb ha kint várok, mert durvábbnak néz ki, mint amilyen, és sok szülő nagyon megijedt. Úgyhogy jobbnak láttam kint várni, mert tudtam, h. végigbőgném az egészet és a kicsinek rosszabb ha anya is sír. Kb. fél perc múlva már nyílt is az ajtó, én vigasztalhattam a manót, kb. fél percig sírt, aztán el is felejtette. Azóta minden rendben van a szemével. Szerintem csináltassátok meg, hidd el jobb fél perc sírás, mint hónapokig masszírozni neki (az sem kellemesebb, legalábbis az én fiam utálta) és a végén még lehet, be is gyullad, ami rosszabb, mint ha megcsinálják. De mindenképp jó orvost válassz, mert már volt rossz tapasztalatom is...
2010. szept. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
próbáld meg langyos kamillás teával. picit belemártod a pamacsot vagy textil zsepit és naponta többször áttörölgeted. nekünk bevált...... hátha neked is segít
2010. szept. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha a szemcseppek nem segítettek, akkor a kamilla sem fog.:(
2010. szept. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

VIDD EL!!!!!

Nekünk a háziorvos mondta, hogy majd elmúlik, mert csak részleges a szűkület.

Na meg persze paráztunk, reménykedtünk, aztán most 15 hónaposan 3. alkalom lesz, 2 hetente visszük mert ilyenkor csak nehezen múlik már el.

Már emlékszik a helyre, az eseményre, és utána napokkal a normál dokinál is halálra válva ordította végig a súlymérést is. Nem tudom, elfelejti-e valaha. 7-9 hónapnál tovább semmiképpen ne várjatok tovább!

Ja, meg azt is olvastuk a neten(!) hogy egy év után már altatásban csinálják, és mikor a babám 9-10 hónapos volt, azt mondtuk akkor már inkább csinálják később, altatásban. Na nem, nem altatják egy év után se, hidd el hogy sokkal sokkal rosszabbul járhatsz csak!

2010. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, én komolyan nem értelek! Minél kisebb korában esett volna át rajta a babád, annál jobb és zökkenőmentesebb lett volna, már rég nem szenvednétek vele. Így is úgy is az lesz a véége, ha semmi sem segít, és nagyobb korában csak rosszabb. Miért félsz tőle ennyire? Jobb hogy azt a sok gyógyszert állandóan csepegteted a szemébe? Ezeket a cseppeket csak 1 hétig lenne szabad használni, Ti meg már hetek óta többfélét próbáltatok. Az én babámnak még 3 hónapos kora előtt 2x is mosták, mert a csepp nem segített, és örülök hogy akkor túlestünk rajta, mert már most biztosan megviselné, hogy lefogják. Ha nem mész el vele, még akár szövődménye is maradhat az állandó szemproblémának.
2010. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én ellenáltam, még antibiotikumos cseppet sem voltam hajlandó használni, pedig az orvos ragszkodott hozzá. Homeopátiás cseppet használtam kb. 5 hónapos koráig majd elmúlt. Lehet, hogy csak simán kinőtte, akkor volt 8 kiló..
2010. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!