Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan anyukát keresek, aki...

Olyan anyukát keresek, aki nem engedte hogy átmossák a babája szemét? Mi lett vele, meggyógyult magától?

Figyelt kérdés
A babám már fél éves .Könnyezik,váladékozik a szeme.néha nagyon csúnya,néha viszont semmi baja nincs.Ötletek ? Köszönöm !
2010. szept. 10. 09:34
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

2-nak:neked kellett lefogni a babádat ?

biztos hogyha arra kerül a sor bent leszek vele,dehogy lefogjam.azt nem tudnám megtenni.

2010. szept. 10. 11:14
 12/26 A kérdező kommentje:
A tűt bebökik a szemébe ????
2010. szept. 10. 12:44
 13/26 anonim ***** válasza:
Dehogy a szemébe. A szemzugba, és nem döfik, hanem óvatosan beleszúrnak. A szemcseppek: Brulamicin, Rifampicin meg van még egy, undorító pirosas színű, de a nevére nem emlékszem. Harmadik voltam. Ja, és nálunk nem én fogtam le, hanem az asszisztensek.
2010. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Beültem a székbe és a karomba vettem és igen, én "fogtam" le, bár ekkorka babát még nem kellett olyan erővel fogni.

Pár hónappal később a vérvétel az százszor szörnyűbb volt. Nem találtak vénát és már össze-vissza böködték, és ő csak vergődött én meg bőgtem mint a záporeső. Na, az brutálabb volt


Természetesen a tűt a szemhéjba bökik. Ha megnézed a saját szemhéjad a szemzugnál fogsz látni egy apró pici pontot (onnan jön a könny is). na oda szúrják a tűt és benyomják a sós lötyit, a genny meg távozik.

2010. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
előző vagyok. én m ost is azt gondolom, inkább én fogjam le, mint mások. volt anyuka aki írta itt a gyk-en, hogy az ő babaáját elvitték be egyedül és a beavatkozás után visszahozták,. na ezt meg én nem hagytam volna.
2010. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Az alsó szemhéjon a szemzúgnál az a kicsi kis pont ??

mi is voltunk már vérvételen,mindketten sírtunk.8 szor bökték meg,kezét fejecskéjét.brutális volt.végig szorította a kezemet.

2010. szept. 10. 14:15
 17/26 anonim ***** válasza:
Én vagyok az, akinek az asszisztensek fogták le a kisfiát. Nálunk fel sem merült, hogy esetleg én fogjam le, de nem is bánom, mert azért jó nagy erő van és volt a kisfiamban már akkor is. A "lefogás" úgy történt, hogy a két karjával együtt belecsavarták egy kórházi lepedőbe a felsőtestét. Én végig ott álltam mellette, és néztem, mit csinálnak. Ahogy vége lett a beavatkozásnak, azonnal visszakaptam. Nem bánom, hogy nem én fogtam le, ahogyan azt sem, hogy átmosattuk a könnycsatornát.
2010. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Mi is hónapokig kínlódtunk mindenféle szemcseppel meg masszirozgatással,volt ami átmenetileg használt,volt ami egyáltalán nem.6 hónapos volt a kislányom amikor a szemészeten átmosták a könnycsatornáját.Közvetlenül előtte kétszer csepegtettek a szemébe,valami érzéstelenitőt úgyhogy biztos,hogy nem fájt neki.Nekem választásom sem volt,a doktornő kiküldött.De lehet hogy jobb volt így,ha bent vagyok biztos,hogy végig bőgöm az egészet és szegény még csak jobban megijed.Egy percig tartott csak,mire a papirokat kiadták már mosolygott. Utána még egy hétig csepegtetni kellett,de teljesen rendbe jött.
2010. szept. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Az én fiam is átesett ezen. Ahol először voltunk Vele, ott nem mosták át, mert azt mondták, hogy 1 éves korig elmúlhat. Majd elmentem compueteres szemvizsgálatra, ahol megállapították, hogy az a szeme, amivel gond van, az 2 dioptriával gyengébb. Így elmentem egy másik helyre, ahol kimoszták. Először ott sem akarták, mert nyomásra nem jött ki semmi váladék, de a doki végül meglátta, hogy a szemzuga egy kicsit ki van pálva a könnytől és kimosta. Akkor gumó jött ki Neki belőle. Bánom, hogy az első helyen nem csinálták meg Neki, mert a sok könnytől fáradtabb volt az a szem, és ezért maradt le a fejlődésben. Még magától helyre jöhet, fél év múlva kell menni kontrollra.

Inkább legyetek túl rajta, mert ha semmi nem segített eddig, akkor szerintem már nem is fog.

Nem vészes a beavatkozás. Az én fiam már elmúlt fél éves, mikor ez történt. Lefektették az ágyra, nekem le kellett fogni a lábát (apa nem merte), az asszisztens felül fogta le, a doki meg csinálta. Pár másodperc volt. Sírt, de bekapcsoltam a telefonomon egy zenét, amit szeret, és rögtön meg is nyugodott. Azóta semmi baj a szemével, remélem a dioptriakülönbség is javulni fog.

2010. szept. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nálunk Győrben szintén úgy zajlik,hogy egyszerűen be sem engednek a vizsgálóba.Elviszik a babát,majd kb. 2 perc múlva már hozzák is.Nagyon gyorsan megcsinálják és nekem mondták is,hogy azért fog sírni,mert le kell hogy fogják és nem azért,mert fájdalmas a dolog.Nem tudom melyik lett volna jobb,ha beengednek,vagy pedig a kinti várakozás.Végül is mindegy,mert így kint a folyosón bőgtem,úgy meg bent bőgtem volna.:-( Én csak azt tudom ajánlani,hogy minél hamarabb csináltassa meg,akinek szükség van rá,mert minél kisebb,annál könnyebben viseli a baba.5 perc múlva semmi bajuk!És teljesen megszűnik a váladékozás!!!Érdemes megcsináltatni,szerintem!
2010. szept. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!