Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan közületek ( vagy...

Van olyan közületek ( vagy ismerősötök ) aki H1N1 fertőzött volt és meggyógyult?

Figyelt kérdés
Manapság csak rémhíreket hallani, de kíváncsi lennék, mi van azokkal akik átvészelték. Hogy zajlott, mennyi ideig, mennyire volt súlyos? És be voltak oltva?
2009. dec. 5. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
A nővérem kisbabája intenzíven van. Nem otlatták be magukat. Csak apám. Viszont szerintem ezen nincs mit csodálkozni. Ez semmivel sem veszélyesebb mint egy influenza vagy más betegség, máshol is van sok súlyos beteg. Csak azt nem rakják ki a hírekbe. Ha másik betegségről keltenének rémhíreket, akkor attól félne mindneki. Van amitől sokkal többen meghalnak és mégsincs tv-ben.
2009. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jobbulást a kicsinek és köszi a választ! Azt hittem, többen fognak írni erre a kérdésre...
2009. dec. 5. 21:42
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Ezt a kérdést már feltettem én is, nézd meg a válaszokat:


MEGNYUGTATÁSKÉPPEN! Van olyan a környezetetekben, aki meggyógyult?

Már nagyon unalmas és idegtépő, hogy állandóan a H1N1-ről van szó. Mindenki azt kérdezi, hogy oltassunk vagy ne oltassunk. Én most azt szeretném kérdezni, hogy VAN-E OLYAN A KÖRNYEZETETEKBEN, AKIRŐL KIDERÜLT, HOGY H1N1-ES ÉS MEGGYÓGYULT? Jó lenne már ilyen esetekről is írni, hallani, nem mindig riogatni egymást. Ilyenekről nem szólnak a hírek.

2009. dec. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
elsőtől kérdezném hogy a tesódék is elkapták ugy lett a pci baba beteg? mennyire súlyos? Mik voltak a tünetek? Mennyi idős a pici?
2009. dec. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Nekem sajnos nincs ilyen eset a környezetemben, de az első válaszra szeretnék reagálni. A minap én is ilyesmi választ írtam az egyik kérdezőnek és nagyon csúnyán lehurrogtak, hogy hogy tudok ilyeneket írni, hisz máskor nem halnak meg kismamák egy egyszerű influenzától vagy vérzéses tüdőgyulladástól! Én is úgy gondolom, hogy bizony vannak ettől súlyosabb betegségek is, amikről nem tudunk, mégsem riogatják az embereket, nincs ekkora hírverés körülötte. Ha belegondoltok, régen a pedofília, a homoszexualitás, a gyermekrablások, tanár verések, fogvatartások stb. sem voltak annyira felkapva, most meg már a csapból is az folyik.

Szerintem nagyon rosszul indult ennek az influenzának a "reklámja" és most már a nagyfőnökök sem tudják mit tegyenek. Az egyik azt mondja oltassunk, a másik azt mondja nem szükséges, egyik azt mondja veszélyes, a másik azt, hogy nem. Én szlovákiai vagyok, nálunk még vakcina sincs. Múlt héten voltunk neurológusnál a kisbabánkkal (14 hós) - a doktornő ott tüsszögött a rendelőben, az egészségügyi dolgozókon nincs védőmaszk (csak a mentősökön láttam), szóval nincs semmi óvintézkedés. A gyerekorvosunk meg sem említette, hogy bármi veszély lenne, pedig a babánk szívén van egy kis lyukacska is és mivel ő downos, gyengébb lehet az immunrendszere is (fogékonyabbak a felső- és alsó légúti megbetegedésekre, bár ő még csak 1x volt náthás ezidáig). Úgyhogy mi egyelőre vitaminokkal próbálkozunk.

Kedves kérdező, elnézést kérek, hogy nem a kérdésedre válaszoltam!

2009. dec. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Csak 1-2 mondat. A H1N1ből ugyanúgy ki lehet gyógyulni, mint a simán influenzából. Az a baj, hogyha esetleg van szövődmény, akkor az sokkal súlyosabb mint a hagyományos influenza.Tehát nem feltétlenül kerül intenzívre az aki elkapta.

A hírekben láthatod, hogy amíg a hagyományos influenza a gyengéket és időseket támadja meg, addig ez az új vírus az életerős emberek között szedi az áldozatait pár nap alatt.

2009. dec. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Tesóm átesett rajt.Semmi baja.
2009. dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
idióta aki lepontoz mindenkit.... én csak kérdeztem,mégis lepontoztál... erre élvezkedsz? nem névszavazás ez,vagy az életed függ tőle???
2009. dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

11;56os vagyok én sem értem, miért rossz, amit írtam.

Csak a tényeket írtam le.:-oo

De ő tudja.

2009. dec. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

11:21 -es vagyok

Engem már nem tud éredekelni, ha lepontoznak. Tudom, hogy nem a kérdező teszi. Ha valakinek nem tetszik, ne olvassa. A lényeg, hogy a kérdezőnek valahogy, ha kicsi mértékben is, de segítsünk.

2009. dec. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!