Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvehetem a tanulókutyát?...

Megvehetem a tanulókutyát? Nem pénzkidobás? A ti babátok szereti?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 11:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

off


Lányok, melyik tescoban akciós? Ma voltam Pesten a Fogarasi úton és nem láttam. Vagy csak nem kerestem eléggé?

Amúgy eldöntöttük Apával, hogy ez lesz és nem a formabedobó, de ha még akciós is, akkor pláne.

3. voltam

2009. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A debreceniben tuti 6990.- Ma vettük.
2009. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Közben megnéztem a tesco honlapján, és tényleg. Remélem holnap még kapok! Köszi.
2009. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Holnap megyünk megvenni. remélem lesz. Nyíregyi Tesco.
2009. dec. 4. 20:47
 15/17 A kérdező kommentje:
Megvettük a kutyust. a dobozból nem vettük még ki, de már megmutattuk a kisfiamnak, és annyira örült ahogy énekelt a kutya. Még visított is amikor elvittem tőle. Szerintem imádni fogja:)
2009. dec. 6. 21:40
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én vagyok, aki nem találtam a Fogarasi úti tescoban kutyust. Azóta már mi is megvettük, a Soroksári úton volt még egyetlen darab! Mázli. :)

Mi is megmutattuk a kisfiunknak, az első reakció az volt, hogy lebiggyesztette a száját és könnybe lábadt a szeme. :) Mindig ezt csinálja, ha valamit nem ért, vagy túl új a dolog, pl, ha új ember jön hozzá, akit még nem látott. De aztán később már neki is tetszett. Gyorsan elraktam én is, hogy karácsonykor valamennyire újnak találja még!

2009. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is megvettük,ma.A kislànyom nagyon örült neki,odaadtam neki 5 percre,tàncolt a kutyussal:)Mikor elvettem sirt,nem akarta ide adni..De Karàcsonyig ki kell birja.Szoval én csak ajànlani tudom.
2009. dec. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!