Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvehetem a tanulókutyát?...

Megvehetem a tanulókutyát? Nem pénzkidobás? A ti babátok szereti?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 11:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én megvettem karàcsonyra.9 honaposnak.Lehet korai,de akkor is megvettem:):)

Szerintem tetszeni fog neki a sok zene,a beszéd,a vilàgitàs rajta.Én hasznosabbnak tartom mint csörgöt vagy hasonlot,azokat màr unja.Hintalo,meg hasonlok meg korai.

2009. dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én is megvettem a 11 hónapos kisfiamnak! Már alig várom hogy karácsony legyen és a kezébe vegye...
2009. dec. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is ezen vacilálok. Kisfiam tegnap töltötte be a 6 hónapot. nem tudom, hogy kutyus legyen-e vagy formabedobó.
2009. dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok. na úgy döntöttem, beruházok egy ilyen kutyusra. 7 hónapos lesz karácsonykor, a kisfiam. utolsónak. szerintem inkább a kutyus legyen, formabedobót akár 1000ft-ért is lehet venni:)Köszi.
2009. dec. 4. 12:53
 5/17 anonim ***** válasza:
Én oda is adtam neki, hogy mit szól. Még csak öt hónapos,eddig nem igazán érdekli,sőt először sírva is fakadt tőle.
2009. dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Formabedobo butasàg.Az én 9 honaposom csak megràgja a formàkat,egyàltalàn nem dobja be,ahovà kell....Ez inkàbb idösebb babàknak valo
2009. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A lányom 11 hós, egy hónapja vettük neki, de nem bírtuk kivárni a karácsonyt,odaadtuk neki.

Nagyon szereti (bár csak a szívét nyomogatja), de a zenéjére illegeti magát :)

2009. dec. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Tőlünk is azt kap a lánykám karácsonyra. :) Ma küldtem el Apát, hogy vegye meg. Mától akciós a tesco-ban. 6990Ft :) Én szerintem el is viszem a kutyust Apuhoz, hogy véletlen felindulásomban oda ne adjam karácsony előtt :D
2009. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az lemaradt, hogy 6 hónapos a lányom. :)
2009. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi azt vettünk a rokon kislányunknak is és azt kap a miénk is a nagybátyótól. Nagyon aranyos játék. Mondókázik, énekel, színeket mond, számol, puha, színes és vidám. A Tescoban most 7500 Ft. (Én meg 12900-ért vettem interneten...ne szóljatok semmit...tudom, hogy gáz!) :)
2009. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!